Rodzinny Dzień Dziecka

­­ Gmina Tarnów zaprasza 31 maja na Rodzinny Dzień Dziecka. Na boisku LKS Koszyce Małe będzie okazja, by spędzić czas w rodzinnym gronie. Przez całe wydarzenie na wszystkich czekać będą liczne atrakcje, z koncertem CLEO włącznie.

 

Na boisku LKS Koszyce Małe, 31 maja odbędzie się Rodzinny Dzień Dziecka, na który zaprasza gmina Tarnów. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 14.00  rodzinnym turniejem piłkarskim, gdzie można będzie zawalczyć o bilety do Energylandii. Następnie mecz pokazowy z tarnowskimi koszykarzami i możliwość spotkania się z żużlowcami, którzy opowiedzą o swoich pasjach i osiągnięciach. Zobaczyć będzie można również pokaz miasteczka strażackiego oraz sprzętu policyjnego. Stoisko Wojska Polskiego zaprezentuje sprzęt wojskowy, z możliwością zdobycia większej wiedzy o służbie wojskowej. Natomiast dla tych, którzy marzą o przygodach w plenerze, zostanie przygotowane obozowisko harcerskie. Każdy będzie mógł wziąć udział w konkursach, w tym z kominiarzami, i wygrać atrakcyjne nagrody.

Na scenie pojawi się znany z telewizji iluzjonista - Pan Magik czyli Paweł Szreter, który zaprezentuje sztuczki, zagadki i iluzje. Wystąpią też dwie grupy -  zaprezentuje się utalentowany zespół "Mali Świerczkowiacy", który zabierze wszystkich w malowniczą podróż po polskich tradycjach muzycznych i tańcach ludowych. Poza tym zatańczy również zespół z Gruzji - Khashuri Folk Dance Ensemble "Freska". Wieczorową porą na scenie wystąpi z koncertem CLEO. której dynamiczne i pełne emocji przeboje porwą do tańca, a teksty piosenek zachęcą do wspólnego śpiewania.  Organizatorzy zaproszą również na darmowy poczęstunek - hot-dogami, placuszkami i tradycyjnym bigosem.

- Z wielką radością serdecznie zapraszam wszystkich na Rodzinny Dzień Dziecka! To wyjątkowe wydarzenie, dedykowane nie tylko najmłodszym, lecz całym rodzinom i wszystkim pokoleniom. By móc wspólnie, rodzinnie i radośnie spędzić czas – zachęca do udziału w wydarzeniu wójt gminy Tarnów, Grzegorz Kozioł. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

 

 

28.05.2023
Twój komentarz:
Ankieta
Jak spędzasz tegoroczny urlop?
| | | |