Jedziemy w las

 W sobotę, 17 czerwca, tarnowski Pasaż Odkryć zaprasza najmłodszych na wycieczkę na wieś i  do lasu. Wyprawa w leśną gęstwinę zakończy wspólnym ogniskiem. Zapisy są już przyjmowane.

 

Pasaż Odkryć zaprasza najmłodszych na wycieczkę do lasu. Wyjazd odbędzie się  w sobotę, 17 czerwca, a pierwszym celem uczestników wycieczki będzie Ośrodek Edukacji Ekologicznej w Rzepienniku Strzyżewskim. Na jego terenie będzie można zapoznać się nie tylko z metodami zrównoważonego rolnictwa, ale również z okoliczną florą i fauną, zarówno dziką, jak i udomowioną.

Potem wycieczkowicze przeniosą się na teren jednego z okolicznych gospodarstw rolnych, gdzie wejdą w leśną gęstwinę, by poznać między innymi metody identyfikacji gatunków drzew oraz zamieszkujące ją zwierzęta, jak również nauczyć się określania swego położenia. Dodatkową atrakcją będzie możliwość przebywania w towarzystwie owiec, kur czy królików. Zwieńczeniem wyprawy będzie wspólne ognisko

Koszt wycieczki to 50 złotych. Wyjazd zaplanowany jest na godzinę 9.00, a powrót na godzinę 17.00. W przypadku niekorzystnej pogody organizatorzy zastrzegają możliwość zmiany terminu wyjazdu. Więcej informacji uzyskać można pod numerem telefonu 14 688 88 86.

 

01.06.2023
Twój komentarz:
Ankieta
Czy weźmiesz udział w wyborach parlamentarnych?
| | | |