Małopolska Tour dla każdego

 Ruszyły zapisy na Małopolska Tour czyli święto fanów dwóch kółek, w którym uczestniczyć może każdy. Rowerowe rajdy i towarzyszący im szereg atrakcji odbędą się w sierpniu i wrześniu na Pustyni Błędowskiej w Kluczach i w Wadowicach. Udział w Małopolska Tour jest bezpłatny, konieczna jest jednak wcześniejsza rejestracja.

 

Sierpień i wrzesień to już tradycyjnie czas jednego z największych wydarzeń rowerowych w województwie - Małopolska Tour. Rowerowe wydarzenia zaplanowano na 20 sierpnia na Pustyni Błędowskiej w Kluczach i 3 września w Wadowicach.

W ciągu imprezy planowany jest m.in. rodzinny rajd rowerowy, a najmłodsi będą mogli spróbować swoich sił podczas Kids Race. Oprócz wyścigów na uczestników czekają liczne atrakcje miasteczka rowerowego oraz koncerty gwiazd. W tym roku w Kluczach wystąpi Zakopower, a w Wadowicach Sylwia Grzeszczak.

Każdy uczestnik rajdów w ramach Małopolska Tour otrzyma pakiet startowy z numerem, koszulkę i voucher na posiłek i na każdego, po ukończeniu wyścigu, czekać będzie zasłużony medal.

Udział w Małopolska Tour jest bezpłatny, jednak by wystartować w wyścigach trzeba się zarejestrować. Rejestracja na rajdy już trwa, a szczegółowe informacje znajdują na dedykowanej stronie internetowej.

 

29.07.2023
Twój komentarz:
Ankieta
Czy jesteś za przywróceniem handlu w niedzielę?
| | | |