Zmarł Wiesław Armatys

 Po długiej chorobie zmarł Wiesław Armatys, zastępca burmistrza Radłowa, były radny Powiatu Tarnowskiego. Na terenie gminy ogłoszona została żałoba, odwołane są wszystkie zaplanowane imprezy.

 

W wieku 54 lat zmarł Wiesław Armatys, od 2011 roku zastępca burmistrza Radłowa. W związku ze śmiercią wiceburmistrza, na terenie gminy Radłów ogłoszona została żałoba, która potrwa do środy, 13 września. Odwołane zostały wszystkie zaplanowane imprezy o charakterze rozrywkowym.

Wiesław Armatys w latach 1998 – 2002 był radnym Rady Gminy Wojnicz, a od 2006 roku radnym Rady Powiatu Tarnowskiego i zastępcą przewodniczącego Komisji Rewizyjnej. W przeszłości był m.in. wiceprezesem Akcji Katolickiej, inspektorem Ośrodka Doradztwa Rolniczego Tarnów z siedzibą w Zgłobicach, inspektorem ds. kredytów we Wschodnim Banku Cukrownictwa SA w Ropczycach, inspektorem ds. funduszy zewnętrznych i promocji, pracownikiem Urzędu Miejskiego w Wojniczu, członkiem Rady Nadzorczej Rejonowego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji  Sp. z o.o w Brzesku, Społecznej Rady Pogotowia Ratunkowego w Tarnowie, Powiatowej Rady ds. Zatrudnienia w Tarnowie oraz LKS „Zryw” Wielka Wieś, którego przez osiem lat (2000-2008) był prezesem.

 

 

09.09.2023
Twój komentarz:
Ankieta
Czy weźmiesz udział w nadchodzących wyborach samorządowych?
| | | |