TAK! Dla Polski w Tarnowie

 W Multimedialnym Centrum Artystycznym w Tarnowie odbyło się spotkanie przedstawicieli Ruchu Samorządowego TAK! Dla Polski. Przy okazji prezydent Tarnowa wezwał na debatę Annę Pieczarkę, „jedynkę” na liście Prawa i Sprawiedliwości w regionie tarnowskim.

 

W Multimedialnym Centrum Artystycznym w Tarnowie odbyło się spotkanie poświęcone działaniom podnoszącym frekwencję w nadchodzących wyborach  oraz postulatom środowisk samorządowych skupionych w Ruchu Samorządowym TAK! Dla Polski. W spotkaniu udział wzięli m.in. prezydent Tarnowa Roman Ciepiela, samorządowcy z regionu oraz przedstawiciele Ruchu Samorządowego TAK! Dla Polski - Jacek Karnowski, Prezydent Sopotu, Prezes Ruchu Samorządowego TAK! Dla Polski, Roman Ciepiela, prezydent Tarnowa, członek Rady Politycznej Ruchu, Artur Kozioł, burmistrz Wieliczki, członek zarządu Ruchu Samorządowego, Konrad Fijołek, prezydent Rzeszowa, a także samorządowcy z Tarnowa i regionu tarnowskiego.

Podczas spotkania nastąpiła prezentacja samorządowych postulatów programowych, które podpisały i zobowiązały się realizować wszystkie partie demokratycznej opozycji, wydano także ostrzeżenie i apel do wszystkich wyborców opozycji przed środowiskami, które wchodziły w doraźne lub faktyczne koalicje z Prawem i Sprawiedliwością, a dzisiaj chcą mamić swoją „bezpartyjnością”. Samorządowcy zadeklarowali również udział w akcji “Nie śpij bo Cię przegłosują”, oraz zapowiedzieli  akcję Ruchu Samorządowego TAK! Dla Polski - #TAK! Dla FREKWENCJI. Podczas zorganizowanej po spotkaniu konferencji prasowej, prezydent Tarnowa Roman Ciepiela wezwał Annę Pieczarkę, „jedynkę” na liście PiS, do udziału w publicznej debacie.

 

Link do filmu z konferencji - https://www.youtube.com/watch?v=0mU0Cak4a1I

21.09.2023
Twój komentarz:
Ankieta
Czy wiesz, na kogo oddasz głos w drugiej turze wyborów?
| | | |