Nalewanie z pustego czyli zarządzanie budżetem domowym

 W czwartek, 16 listopada, w Domu Kultury Westerplatte w Tarnowie odbędą się warsztaty z zarządzania budżetem domowym. Prowadzący pokażą nie tylko umiejętność zarządzania i  techniki motywacji do oszczędzania, ale wskażą też drogę jak wyjść ze spirali zadłużenia. To z pewnością słuszna inicjatywna, ale czasami z pustego nawet Salomon nie naleje.

 

Domowy budżet się nie spina? Raty kredytu wzrosły, a wynagrodzenie nie? W Domu Kultury Westerplatte odbędą się warsztaty z zarządzania budżetem domowym, które mają pomóc poradzić sobie z podobnymi problemami. Podczas warsztatów prowadzący wskażą, jakie są metody na zarządzanie budżetem domowym i narzędzia pomocne w planowaniu i rozliczaniu budżetu, przeanalizują, czy oszczędzanie jest możliwe nawet przy minimalnych dochodach oraz zaznajomią uczestników z metodami na budowanie dochodu pasywnego. Pokażą też techniki motywacji do oszczędzania dla dzieci i młodzieży oraz wskażą drogę jak wyjść ze spirali zadłużenia.

Podczas warsztatów zapewniana jest opieka nad dziećmi w wieku od lat 3 . Zajęcia w czwartek, 16 listopada o godzinie 17.00 poprowadzi Agnieszka Król z Centrum Biznesu KONSENS. Zapisy przyjmowane są poprzez sms (732 988 453) oraz mailowo (iwona.olszowka@3plus.pl).

14.11.2023
Twój komentarz:
Ankieta
Czy jesteś za przywróceniem handlu w niedzielę?
| | | |