Dobre wyniki turnieju

 W Skrzyszowie podsumowano efekty VI Turniej Charytatywnego w halowej piłce nożnej. Dzięki hojności uczestników i widzów, do puszek udało się zebrać prawie 30 tysięcy złotych, które przeznaczone zostały na pomoc w leczeniu i rehabilitacji Jasia Foltyna i Huberta Zabawy.

 

W Skrzyszowie odbył się VI Turniej Charytatywny w halowej piłce nożnej pod patronatem Komendanta Miejskiego Policji w Tarnowie insp. Mariusza Dymury i Wójta Gminy Skrzyszów Marcina Kiwiora. Teraz przyszedł czas na podsumowanie efektów turnieju.

W zmaganiach udział wzięło 10 drużyn policyjnych z małopolski. Wydarzenie obfitowało w atrakcje, m.in. samochody rajdowe, strzelnica, elektryczne gokarty, licytacja przedmiotów czy pokaz taneczny. Pojawili się także goście specjalni, m.in. Grzegorz Duda, Janusz Kołdziej oraz Maciej Gładysz. Wszystko po to, aby zebrać fundusze dla Jasia Foltyna i Huberta Zabawy i wspomóc ich leczenie. Dzięki Zarządowi Rejonowemu Polskiego Czerwonego Krzyża w Tarnowie, w ramach akcji „Pomagamy Potrzebującym – Bądź z nami”, odbyła się zbiórka pieniędzy do puszek.  Zebrano niemal 30 000 złotych. Kwota wspomoże leczenie, rehabilitację i pozwoli na zakup leków dla Jasia i Huberta.

 

26.03.2024
Twój komentarz:
Ankieta
Jak spędzasz tegoroczny urlop?
| | | |