Bajki muzyką pisane

 We wtorek, 16 kwietnia, do Kąśnej Dolnej, specjalnie dla dzieci, zawita Filharmonia Krakowska. W ramach projektu „Bajki muzyką pisane – Fredro dzieciom”, artyści przedstawią muzyczną bajkę „Motyl”. Zgłoszenia już są przyjmowane.

 

„Bajki muzyką pisane – Fredro dzieciom” to tytuł projektu, w ramach którego w Centrum Paderewskiego Kąśna Dolna, artyści Filharmonii Krakowskiej przedstawią najmłodszym muzyczną bajkę „Motyl”. Główną postacią przedstawienia jest Aleksander Fredro, który wprowadzi dzieci w świat poezji oraz ilustrującej ją muzyki. Widzowie będą mieli okazję poznania instrumentów mało znanych lub wręcz zapomnianych. „Bajki muzyką pisane” to spektakle wypełnione piosenkami i humorem, obfite w interakcje z pełną energii, młodą publicznością.

Spektakl przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 5 do 12 lat i zostanie zaprezentowany we wtorek, 16 kwietnia, dwa razy: o godz. 10.30 i o godz. 12.30. Cena biletu wynosi 15 zł (na każde piętnaścioro dzieci jeden opiekun ma wstęp bezpłatny).

Zgłoszenia widzów indywidualnych, jak i grup szkolnych przyjmuje biuro koncertowe Centrum Paderewskiego – tel. 14 600 00 16, e-mail: biuro@centrumpaderewskiego.pl.

 

30.03.2024
Twój komentarz:
Ankieta
Czy wiesz, na kogo oddasz głos w drugiej turze wyborów?
| | | |