Las na wyciągnięcie ręki

 W środę, 8 maja, miłośnicy leśnych ścieżek będą mogli pospacerować po terenie leśnictwa Okocim, poznając przy okazji tajemnice i ciekawostki związane z lasem i gospodarką leśną. Na spacer, będący otwarcie ścieżki dydaktyczno-multimedialnej „Las na wyciągnięcie ręki”, zaprasza nadleśniczy Nadleśnictwa Brzesko i studio.pl.

 

Nadleśniczy Nadleśnictwa Brzesko Paweł Dzięgielewski i Marek Kołdras ze   studio.pl, zapraszają 8 maja o godzinie 9:00 na spacer - udostępnienie nowej ścieżki dydaktyczno-multimedialnej - „Las na wyciągnięcie ręki”.  Spacer z udziałem dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krakowie Piotra Kempfa rozpocznie się na terenie leśnictwa Okocim, nieopodal leśniczówki przy tzw. Czerwonej Drodze.

Pokonując kolejne etapy ścieżki poprzez skanowanie umieszczonych na miejscu kodów QR, można uzyskać dostęp do audioprzewodnika, który w przystępny i ciekawy sposób systematyzuje i uzupełnia wiedzę na temat  lasu i gospodarki leśnej. Można poznać informacje na temat budowy lasu, jego historii, funkcji, a także tego, kto w nim mieszka i kto na co dzień pracuje.

Audioprzewodnik, w formie opowieści dwojga narratorów i ekspertów, dzięki bogactwu treści jest źródłem wiedzy i wielu ciekawostek, dedykowanych dla osób w  różnym wieku. Materiały audio wyprodukowane przez  studio.pl dostępne są także w serwisie Youtube.

 

03.05.2024
Twój komentarz:
Ankieta
Czy jesteś za przywróceniem handlu w niedziele?
| | | |