Naukowe wakacje z Pasażem Odkryć

 Tarnowski Pasaż Odkryć przygotował na nadchodzące wakacje cztery turnusy zajęć dla dzieci ze szkół podstawowych. Zajęcia w kameralnych grupach  obejmą warsztaty w pracowniach specjalistycznych i zajęcia plenerowe oraz spotkania z zaproszonymi gośćmi.

 

Niezwykłe eksperymenty, odkrywanie tajemnic kosmosu, doświadczenia chemiczne – tak zapowiadają się naukowe wakacje w Pasażu Odkryć. To propozycja skierowana do dzieci ze szkół podstawowych. Zajęcia zaplanowano w kameralnych, dziesięcioosobowych grupach w godzinach od 9.00 do 12.30. Warsztaty będą odbywały się w specjalistycznych pracowniach. Dzieci będą majsterkowały w pracowni Małej Inżynierii, nauczą się m.in. lutować, szlifować i obsługiwać urządzenia techniczne. Przewidziano też spotkanie ze specjalnymi gośćmi, którzy opowiedzą o królestwie zwierząt. Będą również warsztaty plenerowe, poświęcone zagadnieniom recyklingu i ochrony środowiska.

Turnusy będą organizowane w czterech terminach: od 1 do 5 lipca, od 8 do 12 lipca, od 15 do 19 lipca, od 22 lipca do 26 lipca. Koszt uczestnictwa wynosi 450 zł (w przypadku dwójki rodzeństwa to 800 zł).

Więcej informacji można uzyskać telefonicznie: 14 688 88 86.

 

16.05.2024
Twój komentarz:
Ankieta
Czy jesteś za przywróceniem handlu w niedziele?
| | | |