Porozmawiajmy o książkach

 Miejska Biblioteka Publiczna w Tarnowie zaprasza w piątek, 7 czerwca, na zabawę w inscenizację wierszy i bajek oraz czytanie z podziałem na role. Wydarzenie odbędzie się w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom.

 

W ramach trwającego od 1 do 7 czerwca, Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom, Miejska Biblioteka Publiczna w Tarnowie zaprasza w piątek 7 czerwca do Ogródka Zabaw Działu dla Dzieci i Młodzieży przy ul. Staszica 6. O godzinie 10.00 rozpocznie się tam „Czytanie ról i odgrywanie” czyli dwugodzinne wydarzenie, podczas którego znajdzie się miejsce na teatrzyk kamishibai „Lenka i magiczne drzewo”, inscenizacje wierszy i bajek ulubionych dziecięcych autorów oraz czytanie z podziałem na role.

Przy niesprzyjającej pogodzie spotkanie odbędzie się w budynku biblioteki. Tegoroczna, dwudziesta trzecia edycja Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom, odbywa się pod hasłem „Porozmawiajmy o książkach, Tygrysie!”, nawiązującym do tytułu Grand Prix VI Konkursu im. Astrid Lindgren – „Porozmawiajmy o sztuce, Tygrysie”.

 

05.06.2024
Twój komentarz:
Ankieta
Jak spędzasz tegoroczny urlop?
| | | |