Nieciecza zaprasza do Strefy Kibica

 Już w piątek 14 czerwca rozpoczyna się EURO 2024. Nie od dziś wiadomo, że najlepiej smakuje wspólny doping. W Tarnowie jednak Strefy Kibica w planach nie ma. Duży telebim, który będzie pokazywał wybrane mecze Euro 2024, oferuje za to Bruk-Bet Termalica Nieciecza wraz z Klubem Kibica Cafe & Bistro.

 

Wielki turniej piłkarski, który rozpocznie się w piątek, 14 czerwca, wywołuje ogromne emocje w fanach piłki nożnej. Nie inaczej jest w regionie tarnowskim.
Piłkarze Michała Probierza zdołali awansować na niemiecki turniej i będą walczyć o jak najlepszy wynik w niełatwej grupie D. Nie od dziś wiadomo, że wspólny doping smakuje najlepiej więc sporo kibiców zastanawia się, gdzie w regionie tarnowskim dostępna będzie Strefa Kibica. Bo w Tarnowie dostępna nie będzie. Do swojej Strefy Kibica zaprasza natomiast Bruk-Bet Termalica Nieciecza i Klub Kibica Cafe & Bistro, oferując duży telebim, który będzie pokazywał wybrane mecze Euro 2024. W Bistro czeka duża oferta cukiernicza, wysokiej jakości napoje gorące, chłodzące lemoniady i napoje, kultowe frytki belgijskie z serem Raclette, a dla pełnoletnich piwo lane i klubowe kraftowe. - Jeszcze przed początkiem zmagań ligowych, w Niecieczy będzie się działo. Zapraszamy wszystkich do naszego Klubu Kibica Cafe & Bistro i specjalnej Strefy Kibica, w której czeka telebim i wygodne, klubowe leżaki. Pyszna oferta gastronomiczna na pewno pomoże w skutecznym wspieraniu naszych piłkarzy. Mamy nadzieję, że biało-czerwony doping, który będzie płynął z Niecieczy, pomoże naszym zawodnikom w sukcesie na Euro – mówi Karol Garncarz z działu marketingu Bruk-Bet Termaliki Nieciecza.
Początek emocji już w piątek, 14 czerwca, przy okazji inauguracji EURO 2024 i meczu Niemcy – Szkocja. Dodatkową atrakcją będzie oferta grillowa, dostępna również w niedzielę, przy okazji meczu Polska – Holandia. W niedzielę dla najmłodszych czekać będzie też dmuchany tor przeszkód.
Przed meczem Polska – Holandia, na boiskach treningowych odbędzie się turniej BBT Open - dla wszystkich, którzy kochają grę w piłkę nożną. Szczegóły TUTAJ.

Dla kibiców, którzy zjawią się w Strefie Kibica w Niecieczy, klub przygotował niespodzianki związane z turniejem.

13.06.2024
Twój komentarz:
Ankieta
Jak spędzasz tegoroczny urlop?
| | | |