Intermedialna refleksja

 W piątek, 21 czerwca, Liceum Sztuk Plastycznych w Tarnowie zaprasza na wernisaż wystawy prac uczniów klas drugich. Wystawa prezentuje projekty z zakresu fotografii intermedialnej.

 

Liceum Sztuk Plastycznych w Tarnowie zaprasza w piątek, 21 czerwca o godzinie 10.00, na wernisaż prac uczniów klas drugich.

Ekspozycja prezentuje różnorodne projekty uczniów z zakresu fotografii intermedialnej, które odzwierciedlają ich osobiste rozważania i obserwacje na temat współczesnego życia w jego licznych aspektach.

Projekty są rezultatem indywidualnych interpretacji otaczającej rzeczywistości, przemyśleń na temat problemów i wyzwań otaczającego nas świata. Uczniowie dążą do ukazania głębszego sensu wydarzeń i zjawisk, które kształtują społeczeństwo.

Wystawa stanowi swoistą platformę komunikacji, umożliwiając twórcom przekazanie swoich idei i spostrzeżeń, jak również komentarzy na temat otaczającego nas świata. Każda z prezentowanych prac to indywidualna interpretacja, mająca na celu nie tylko zaintrygowanie widza, ale również skłonienie do refleksji nad współczesną rzeczywistością.

 

20.06.2024
Twój komentarz:
Ankieta
Jak spędzasz tegoroczny urlop?
| | | |