Kantoria jeszcze fajniejsza

 W czwartek, 11 lipca, w Tarnowskim Centrum Dialogu odbędzie się spotkanie poświęcone rozbudowie popularnej i lubianej Kantorii. W spotkaniu udział może wziąć każdy, sugestie, propozycje i podpowiedzi mile widziane.

 

Tarnowskie Centrum Dialogu zaprasza na kolejne spotkanie – tym razem będzie można porozmawiać o pomyśle na rozbudowę Centrum Wypoczynku i Rekreacji Kantoria. Spotkanie odbędzie się w czwartek, 11 lipca o godzinie 16.30. - Porozmawiajmy jak mogą wyglądać tarasy do odpoczynku, drzewa, amfiteatr, plenerowa siłownia, wiata do grillowania no i ścieżki nad wodą! Przyjrzyjmy się propozycjom materiałów z jakich powstaną tarasy nad brzegiem stawu, siatki zawieszone nad wodą, ławki… Zobaczmy gdzie proponowane są nowe nasadzenia drzew. No i molo! Nie tak wielkie jak w Sopocie, ale molo - zachęca co udziału TCD.

W spotkaniu wezmą udział: mgr inż. arch. Artur Grodziński, projektant architektury Kantorii, który opowie o aktualnej koncepcji i chętnie wysłucha propozycji nowych rozwiązań oraz Rafał Koścień, dyrektor Wydziału Rozwoju Miasta UMT, który zna możliwości pozyskania zewnętrznych dofinansowań na realizację takiej inwestycji.

 

09.07.2024
Twój komentarz:
Ankieta
Jak spędzasz tegoroczny urlop?
| | | |