Z Chorzowem remis

Remisem 1:1 zakończyło się spotkanie Bruk-Bet Termalica Nieciecza z Ruchem Chorzów. Mimo straty pierwszych w sezonie punktów, Bruk-Bet nadal jest liderem pierwszej ligi z trzynastoma punktami po pięciu kolejkach.

Pierwsze w sezonie punkty stracił Bruk-Bet Termalica w spotkaniu z Ruchem Chorzów. Po czterech wygranych z rzędu w Betclick 1. lidze, Słonie zremisowały z Ruchem Chorzów 1:1. Mimo, że Ruch od samego początku bardzo dobrze wszedł w mecz, to gospodarze uderzyli pierwsi i w 14. minucie Morgan Fassbender pokonał grającego po raz pierwszy w bramce chorzowian Martina Turka. Do przerwy wynik pozostał bez zmian. Po przerwie goście zaczęli ostrzej atakować i wreszcie gola na wagę punktu zdobył dla Ruchu Daniel Szczepan. Mimo remisu, Bruk-Bet nadal jest liderem pierwszej ligi z trzynastoma punktami po pięciu kolejkach, choć tyle samo oczek mają drugi Górnik Łęczna i trzecia Wisła Płock. Kolejne spotkanie piłkarze z Niecieczy rozegrają 21 sierpnia z Wisłą Płock.