To jeszcze nie koniec

 To jeszcze nie jest ostateczna kwota, ale już wiadomo, że do puszek stacjonarnych i internetowych tegorocznej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Tarnowie trafiło aż 620 tysięcy złotych. Do tej kwoty trzeba będzie jeszcze dodać kwoty osiągnięte podczas licytacji, które potrwają do 10 lutego.

 

W Tarnowie zakończyło się liczenie kwot zebranych do puszek stacjonarnych i internetowych tegorocznej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wolontariuszom oraz wszystkim, którzy wspomogli akcję, udało się zebrać aż 620 tysięcy złotych. A to jeszcze nie koniec. Finalna kwota zebranych datków będzie znana dopiero po 10 lutego, bo wtedy zakończą się licytacje na portalu Allegro. - Dziękujemy Wam, Mieszkańcy Tarnowa i okolic, za Wasze wielkie serca i nieocenione wsparcie – pisze tarnowski sztab na swoim fanpage’u.

W tym roku kwestowało 855 wolontariuszy. Wspomagali ich opiekunowie sztabów, Pałac Młodzieży, Urząd Miasta Tarnowa i inne miejskie instytucje. Głównym sponsorem WOŚP w Tarnowie była Strusinianka.

 

29.01.2025
Twój komentarz:
Ankieta
Jak spogladasz na nowy rok?
| | | |