„Wszystkie dzieci są kochane”

Pałac Młodzieży - Młodzieżowe Centrum Samorządności, Samorząd Uczniowski I Liceum Ogólnokształcącego oraz Towarzystwo Powszedniej Pomocy „Serce” w Tarnowie, organizują 5 grudnia finał dziesiątej edycji akcji „Wszystkie Dzieci Są Kochane”. Organizatorzy zapraszają do pomocy w zorganizowaniu spotkania dzieci ze świętym Mikołajem samorządy uczniowskie szkół Tarnowa i regionu.

„Wszystkie dzieci są kochane” - to hasło akcji, którą po raz dziesiąty organizuje Pałac Młodzieży - Młodzieżowe Centrum Samorządności, Samorząd Uczniowski I Liceum Ogólnokształcącego oraz Towarzystwo Powszedniej Pomocy „Serce” w Tarnowie.
Celem akcji jest zorganizowanie w dniu 5 grudnia spotkania ze świętym Mikołajem dla kilkuset biednych lub chorych dzieci.
Do udziału w akcji organizatorzy tradycyjnie samorządy uczniowskie szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich z Tarnowa i regionu.
Spotkanie ze świętym Mikołaje zaplanowano na 5 grudnia o 16.00 w hali sportowej I Liceum Ogólnokształcącego. - Paczki będziemy przyjmować od 1 do 4 grudnia w godzinach 9.00 – 17.00 w Pałacu Młodzieży w Tarnowie. Proponujemy, by każda klasa ufundowała jedna paczkę – mówi Stanisław Olszówka, koordynator akcji. - Dary mikołajowe mogą przekazywać również inne osoby. Chcemy, by w spotkaniu w liceum mogło wziąć udział 600 dzieci, do 200 innych, chorych święty Mikołaj mógłby dotrzeć osobiście.
Na spotkanie kierować będą dzieci Miejskie i Gminne Ośrodki Pomocy Społecznej.
Wszystkie szkoły oraz osoby prywatne które włączą się do realizacji przedsięwzięcia, otrzymają pamiątkowe certyfikaty.
01.12.2008
Twój komentarz:
Ankieta
Czy uważasz, że osoby zaszczepione powinny mieć więcej przywilejów w korzystaniu z miejsc publicznych niż osoby niezaszczepione?
| | | |