Liga odłożona – udany sparing

Ligowe mecze piłkarskie II i III ligi zostały przełożone ze względu na warunki atmosferyczne. Piłkarze Bruk – Betu Nieciecza zamiast ligowego meczu ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki rozegrali w Straszęcinie sparingowy pojedynek ze Stalą Mielec. Niecieczanie wygrali 4:0.

W sparingowym spotkaniu rozegranym w Straszęcinie Bruk-Bet Nieciecza pokonał Stal Mielec 4:0. Wszystkie mecze ligowe zostały przełożone ze względu na warunki atmosferyczne, dlatego niecieczanie zamiast pojedynku ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki rozegrali sparing.
Zespół Bruk – Betu odniósł wysokie i efektowne zwycięstwo, choć w pierwszej połowie, mimo przewagi, nikomu nie udało się wpisać na listę strzelców. Po przerwie po dwa trafienia zdobyli Paweł Smółka i Marcin Szałęga.
Pierwszego gola zdobył Smółka, wynik podwyższył Szałęga po podaniu Kwieka. Trzeci gol to trafienie Smółki z dystansu. Ostatnią bramkę zdobył Szałęga po dośrodkowaniu Prokopa. W Straszęcinie nie wystąpili mający jeszcze kłopoty ze zdrowiem Waldemar Dzierżanowski i Piotr Trafarski.

Bruk-Bet Nieciecza – Stal Mielec 4:0 (0:0)
Bramki: Smółka 2 (52 i 67 min), Szałęga 2 (64 i 86 min.)
Bruk-Bet: BudkaRyguła, Cios, Czarny, Wójcik, Kot, Metz, Fijał, Ogórek, Szczoczarz, Leśniowski oraz Baran, Kleindschmidt, Jacek, Zontek, Fedoruk, Prokop, Cygnar, Kwiek, Smółka, Szałęga