Efektowne zwycięstwo

Piłkarze ręczni Unii Tarnów wygrali w Przeworsku z zespołem tamtejszego Orła 44:34. Był to rozegrany awansem mecz ostatniej ligowej kolejki. Tarnowianie prowadzili praktycznie przez całe spotkanie.

W rozegranym awansem spotkaniu ligowym z Orłem Przeworsk piłkarze ręczni tarnowskiej Unii wygrali 44:34. Tarnowianie panowali na parkiecie przez całe spotkanie. W 11 minucie prowadzili różnicą czterech bramek 8:4. Taka różnica utrzymywała się do końca pierwszej połowy, tuż przed przerwą tarnowianie powiększyli ja do sześciu goli.
Drugą połowę Unia rozpoczęła od zdobycia dwóch kolejnych bramek i do końca spotkania przewaga tarnowian nie była zagrożona.

Orzeł Przeworsk – Unia Tarnów 33:44 (16:22)
Bramki dla Unii: Bieś 10, Tokarski 9, Siedlik 6, Grzesik 5, Olszewski 5, Szatko 4, Sztorc 4, Ciapała 1