Unia Tarnów – Wierna Małogoszcz 1:3 (0:2)

Miały być trzy punkty dla gospodarzy, skończyło się na trzech bramkach dla gości. Kibice stracili cierpliwość do piłkarzy, trenera i działaczy klubowych, a zespół z Tarnowa po tej porażce zajmuje dziewiąte miejsce w tabeli. Kolejny mecz tarnowianie rozegrają na wyjeździe z Czarnymi Połaniec.

Spotkanie w Tarnowie miało zakończyć się wygraną gospodarz, tymczasem już w pierwszej minucie goście prowadzili 1:0. Piłka po strzale Kowalskiego odbiła się od Kafla i wpadła do siatki. Pół godziny później padła druga bramka – rzut karny po faulu Daniela Bartkowskiego na Kowalskim wykorzystał Pawłowski.

Tarnowianie starali się odrobić straty, po utracie drugiej bramki zaatakowali, ale dogodnych sytuacji nie wykorzystali przed przerwą Ocłoń i Rodak. Kontaktową bramkę gospodarze zdobyli w 62 minucie – jej strzelcem był Hajduk po dośrodkowaniu Węgrzyna. Kiedy wydawało się, że tarnowianie będą w stanie wywalczyć przynajmniej remis, goście zdobyli trzeciego gola po strzale Piotrowskiego.

Po tej porażce Unia spadła w tabeli na dziewiąte miejsce z dorobkiem 11 punktów. Kolejne spotkanie tarnowianie rozegrają na wyjeździe z Czarnymi Połaniec.

Bramki: Hajduk (62 min) – Kafel (1 min. samobójcza), Pawłowski (32 min. z karnego), Piotrowski (74 min)
Unia: Lisak – Maciosek, D. Bartkowski, Kafel (46 min. Wolański), Pawlak, Radliński, Ocłoń (73 min. Witek), Kazik (64 min. Szczytyński), Węgrzyn, Rodak, Hajduk
Żółte kartki: Ocłoń, Hajduk – Będkowski, Rogala, Drej
Sędziował: Marcin Wrażeń (Gorlice), widzów 400