PWSZ dla najzdolniejszych uczniów

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie rozpoczęła 9 grudnia przyjmowanie zapisów na dodatkowe zajęcia dla uzdolnionych uczniów klas pierwszych i drugich tarnowskich szkół ponadgimnazjalnych. Zapisy odbywają się za pośrednictwem strony internetowej Szkoły i potrwają do 19 grudnia. Zajęcia odbywać się będą z chemii, fizyki, informatyki, matematyki i języka polskiego. Projekt realizowany jest na zlecenie Urzędu Miasta Tarnowa.

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie, na zlecenie Urzędu Miasta, planuje uruchomienie zajęć edukacyjnych dla uczniów z klas pierwszych i drugich tarnowskich szkół ponadgimnazjalnych. Od 9 do 19 grudnia uczniowie zainteresowani udziałem w zajęciach z chemii, fizyki, informatyki, matematyki i języka polskiego mogą zgłaszać się do udziału w nich, wypełniając formularz dostępny na stronie internetowej www.pwsztar.edu.pl. Również drogą internetową, jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia, uczniowie powiadomieni zostaną o zakwalifikowaniu się i rozpoczęciu zajęć. - Zajęcia będą prowadzone od stycznia na bazie kadry i laboratoriów PWSZ. Uczelnia ma świetnych dydaktyków, coraz lepszą bazę materialną, więc dzięki połączeniu sił powstał projekt dla uzdolnionych uczniów szkół ponadgimnazjalnych – mówi Dorota Skrzyniarz, zastępca Prezydenta Miasta Tarnowa. Zdaniem Romana Żoka, kanclerza PWSZ żadna z tarnowskich szkół nie posiada takiego laboratorium, w jakim odbywać się będą zajęcia z chemii w PWSZ. - Zajęcia prowadzić będą nasi najlepsi wykładowcy. Nie tylko magistrzy i doktorzy, ale będzie również możliwość uczenia się od profesorów, którzy są wybitnymi specjalistami w swoich dziedzinach – zachęca Roman Żok.
09.12.2008
Twój komentarz:
Ankieta
Czy uważasz, że osoby zaszczepione powinny mieć więcej przywilejów w korzystaniu z miejsc publicznych niż osoby niezaszczepione?
| | | |