Wyróżniono tarnowskie organizacje

Cztery tarnowskie organizacje pozarządowe wyróżnione zostały w tegorocznej edycji konkursu „Kryształy Soli” organizowanego przez samorządowe władze Małopolski. Na liście wyróżnionych znalazły się: Telefon Zaufania ARKA, Caritas Diecezji Tarnowskiej, Klub Inteligencji Katolickiej oraz tarnowska Orkiestra Kameralna.

Działający w Tarnowie Telefon Zaufania ARKA uhonorowany został „Kryształem Soli” w konkursie organizowanym przez Urząd Marszałkowski dla organizacji pozarządowych działających na terenie Małopolski.
Tarnowska organizację nagrodzono w kategorii „polityka społeczna”. Na liście wyróżnionych organizacji znalazły się jeszcze trzy tarnowskie – Caritas Diecezji Tarnowskiej, Klub Inteligencji Katolickiej im. Arcybiskupa Jerzego Ablewicza oraz Tarnowska Orkiestra Kameralna.
Konkurs zorganizowano po raz czwarty, na liście laureatów i wyróżnionych znalazło się 13 organizacji pozarządowych z terenu całego województwa.
11.12.2008
Twój komentarz:
Ankieta
Czy uważasz, że osoby zaszczepione powinny mieć więcej przywilejów w korzystaniu z miejsc publicznych niż osoby niezaszczepione?
| | | |