Bruk-Bet coraz bliżej awansu

Kolejne punkty ważne w walce o awans do I ligi wywalczyli piłkarze Bruk-Betu Nieciecza. Niecieczanie wygrali w Iławie z Jeziorakiem 1:0. Dzięki tej wygranej Bruk-Bet powiększył przewagę nad Kolejarzem Stróże do pięciu punktów. W kolejnym spotkaniu rywalem zespołu z Niecieczy będzie Ruch Wysokie Mazowieckie.

Zespół Bruk-Betu Nieciecza coraz pewniej zmierza do awansu do I ligi. Po wygranych z Kolejarzem Stróże i Świtem Nowy Dwór Mazowiecki niecieczanie pokonali 1:0 Jezioraka Iława.
Początek meczu należał do gospodarzy, w 12 minucie prowadzenie dla Jezioraka mógł zdobyć Sobociński, efektowną interwencją popisał się jednak Maciej Budka, który wybił piłkę poza boisko. Pierwszą groźną akcję piłkarze z Niecieczy przeprowadzili dopiero w 33 minucie, gdy na bramkę Jezioraka uderzał Artur Prokop. Jedyna bramka meczu padła kilka minut później, gdy w pole karne gospodarzy dośrodkował Kwiek, obrońcy starali się upilnować Trafarskiego, a tymczasem akcję zamknął Szczoczarz, który z kilku metrów skierował piłkę do siatki.
W drugiej połowie iławianie przeważali, starali się doprowadzić do wyrównania, trafili nawet do bramki gości, ale sędzia nie uznał gola, gdyż Sobociński skierował piłkę do siatki ręką. Goście również mieli okazję do podwyższenia wyniku, ale Trafarski w sytuacji sam na sam z bramkarzem trafił w bramkarza.
Bruk Bet nadal prowadzi w tabeli II ligi mając 55 punktów zdobytych w 27 meczach . Przewaga nad Resovią wynosi cztery punkty, a nad Kolejarzem Stróże pięć punktów. Kolejnym rywalem Bruk-Betu będzie Ruch Wysokie Mazowieckie, zajmujący w tabeli siódme miejsce.

Jeziorak Iława - Bruk-Bet Nieciecza 0:1 (0:1)
Bramka: Szczoczarz (35 min.)
Żółte kartki: Zakierski, Klimek - Zontek, Kot
Bruk-Bet: Budka - Zontek, Czarny, Cios, Wójcik, Prokop, Cygnar (62 min. Metz), Kot, Kwiek (85 min. Smółka), Szczoczarz, Trafarski (73 min. Dzierżanowski)
Sędziował: J. Kikolski (Płock), widzów: 1200