Tarnowianie Mistrzami Polski

Drużyna MPEC Tarnów wywalczyła tytuł Mistrza Polski Młodzików w brydżu sportowym. Turniej rozegrano w Krakowie, a tarnowianie zwyciężyli również w klasyfikacji par oraz szkół.

Zawodnicy MPEC Tarnów zdominował tegoroczne Mistrzostwa Polskiego Związku Brydża Sportowego Młodzików. Tarnowianie wygrali wszystkie klasyfikacje. Mistrzami Polski Młodzików w parach zostali Błażej Krawczyk (MPEC Tarnów) i Przemek Picheta (CKiS Skawina), a na siódmym miejscu w gronie 77 par uplasowała się para reprezentantów MPEC Krzysztof Cetera i Mateusz Gaudyn.
Drużyna w składzie: Błażej Krawczyk - Przemysław Picheta i Michał Krysa - Jędrzej Hycnar zwyciężyła również w klasyfikacji teamów, pokonując 34 inne zespoły, a w klasyfikacji szkół na pierwszej pozycji znalazła się Szkoła Podstawowa nr 18 z Tarnowa.