Punkty Bruk-Betu

Mimo pewnego już awansu piłkarze Bruk-Betu zdobywają kolejne punkty. W ostatnim w tym sezonie meczu wyjazdowym niecieczanie pokonali Sokół Aleksandrów Łódzki 2:1. W ostatniej kolejce rywalem nowego pierwszoligowca będzie Concordia Piotrków Trybunalski.

Piłkarze Bruk-Betu Nieciecza, mimo, że wywalczyli w kończącym się sezonie wszystko, co mogli wywalczyć, nie odpuszczają ostatnich spotkań. Kolejne trzy punkty wywalczyli w Aleksandrowie Łódzkim, zwyciężając tamtejszego Sokoła 2:1.
Gospodarze pierwsi zdobyli bramkę, gdy Czarny sfaulował w polu karnym zawodnika Sokoła, a rzut karny wykorzystał Piotr Słyścio. Była dopiero 24 minuta meczu, ale do końca pierwszej połowy zaskoczeni stratą gola zawodnicy z Niecieczy nie byli w stanie odrobić strat.
Dużo lepiej goście zagrali w drugiej połowie, w kilka minut po wejściu na boisko wyrównującą bramkę zdobył Szczoczarz po podaniu Szałęgi. Rozstrzygnięcie padło w 82 minucie, gdy po rzucie wolnym i podaniu Prokopa do Ciosa, ten ostatni uderzeniem z kilkunastu metrów nie dał szans bramkarzowi.
Bruk-Betowi został do rozegrania jeszcze ostatni mecz w II lidze, 9 czerwca niecieczanie zmierzą się na własnym boisku z Concordią Piotrków Trybunalski.

Sokół Aleksandrów Łódzki - Bruk-Bet Nieciecza 1:2(1:0)
Bramki: Słyścio (24 min.) – Szczoczarz (52 min.), Cios (82 min.)
Żółte kartki: Obi, ŚwiętosławskiWójcik, Szałęga
Bruk–Bet: BudkaJacek, Czarny, Cios, Wójcik, Szałęga, Prokop, Cygnar (60 min. Dzierżanowski), Kwiek (46 min. Kot), Smółka (46 min. Szczoczarz), Ryguła (66 min. Fijał)
Sędziował: M. Śledź (Lublin), widzów 150