Trzynastka „Wspólnoty”

13 kandydatów do Sejmiku Samorządowego Województwa Małopolskiego wystawia Komitet Wyborczy Wspólnota Małopolska Marka Nawary. Liderem listy jest obecny radny Adam Kwaśniak, a wśród kandydatów między innymi Andrzej Sasak, Józef Gądek i Wojciech Markiewicz.

Samorząd jest domeną ludzi, a nie partii politycznych – to jedno z haseł Komitetu Wyborczego Wspólnota Małopolska Marka Nawary. Komitet wystawia w okręgu tarnowskim 13 kandydatów do Sejmiku Samorządowego Województwa Małopolskiego. Na czele listy znalazł się Adam Kwaśniak, obecny radny, a na drugim miejscu Andrzej Sasak, były wiceprezydent Tarnowa i radny Platformy Obywatelskiej. W gronie kandydatów znajdują się również wójtowie Stanisław Wolak i Józef Gądek, były dyrektor tarnowskiego teatru Wojciech Markiewicz pracujący obecnie w Żabnie i Kazimierz Dudzik, dyrektor Regionalnego Centrum Turystyki i dziedzictwa narodowego w Zakliczynie.
Wszyscy kandydaci Wspólnoty podkreślają, że są osobami nie zaangażowanymi w działalność partii politycznych, a samorządy lokalne nie powinny być strukturą upartyjnioną.
07.11.2010
Twój komentarz:
Ankieta
Czy wiesz, na kogo oddasz głos w drugiej turze wyborów?
| | | |