Kolejna debata polityczna

14 listopada o godzinie 18.00 w Klubie Studenckim „Przepraszam” w Tarnowie (Rynek 10) odbędzie się debata z kandydatami na stanowisko prezydenta miasta – „Dyktator czy prezydent?”. Młodzi ludzie postawią w ogniu pytań polityków walczących o głosy w najbliższych wyborach samorządowych.

14 listopada tarnowska młodzież chce porozmawiać z politykami walczącymi o fotel prezydenta o ich wizji Tarnowa. Mimo, że debata w dużej mierze będzie dotyczyła tematyki młodzieżowej i kulturalnej, organizatorzy zapraszają na spotkanie wszystkich zainteresowanych, którzy będą mieli możliwość zadania pytania kandydatom. Debatę zaplanowano w Klubie Studenckim „Przepraszam” na godzinę 18.00. - W myśl konwencji projektu debata odbędzie się w nietypowej formule, nie zabraknie pierwiastków artystycznych. Nikt na pewno nie będzie czuł się znudzony. Merytoryczną rozmowę chcemy połączyć z luźnym klimatem spotkania, na którym z pewnością nie zabraknie zaskoczeń dla publiczności - mówi Jakub Margosiak, jeden z organizatorów.
Potwierdzenie udziału zostało zadeklarowane przez sztab wyborczy Ryszarda Ścigały i Jakuba Kwaśnego. Sztab Anny Czech odmówił udziału w debacie organizowanej przez młodzież.
12.11.2010
Twój komentarz:
Ankieta
Czy wiesz, na kogo oddasz głos w drugiej turze wyborów?
| | | |