Osobiste poparcie Zbigniewa Ziobry

Tarnów, Łętowice, Wojnicz i Brzesko stały się celem wizyty europosła Zbigniewa Ziobry. Wiceprezes Prawa i Sprawiedliwości przyjechał, aby osobiście poprzeć kandydatów swojego ugrupowania, którzy startują w niedzielnych wyborach samorządowych.

Na spotkania z wyborcami w Tarnowie, Łętowicach, Wojniczu i Brzesku przyjechał Zbigniew Ziobro, eurodeputowany i równocześnie wiceprezes Prawa i Sprawiedliwości.
Wizyta miała na celu wzmocnienie pozycji startujących w najbliższych wyborach kandydatów Prawa i Sprawiedliwości. Oprócz udzielonego poparcia osobom znajdującym się na listach i kandydatce na prezydenta Tarnowa Annie Czech, Zbigniew Ziobro odniósł się również do zamieszania z listami wyborczymi do rady powiatu tarnowskiego. - Prawo i Sprawiedliwość jest jedynym ugrupowaniem, które przygotowało kompleksowy, spójny program dla Małopolski w wyborach samorządowych. Pozostałe skupiają się na kampanii polegającej na rozwieszaniu plakatów i bilbordów – mówił podczas konferencji prasowej w Tarnowie wiceprezes PiS. - Sprawa list do Rady Powiatu Tarnowskiego będzie rozpatrywana już po wyborach samorządowych. Jeśli osoby, które zostały pominięte na listach okażą się lojalne wobec Prawa i Sprawiedliwości, będziemy współpracować i znajdzie się dla nich miejsce w strukturach samorządu. Jeśli potwierdzi się wersja, według której mieliśmy do czynienia ze swoistym dyktatem, to takich metod działania w polityce na pewno nie poprzemy.
O córce Lucyny Malec, która odbywała staż w biurze poselskim Zbigniewa Ziobry i która znalazła się na liście w ostatniej chwili, europoseł wypowiadał się w superlatywach, zaznaczając jednak, że to tylko jedna z kilkunastu osób z terenu Małopolski przyjmowanych na staż w jego biurze.
19.11.2010
Twój komentarz:
Ankieta
Jak spędzasz tegoroczny urlop?
| | | |