Jesienne sprzątanie Tarnowa

Od 1 października do 7 listopada prowadzona jest w Tarnowie kolejna edycja organizowanej przez Urząd Miasta Tarnowa akcji „Wspólnie posprzątajmy miasto”. W jej trakcie mieszkańcy miasta mogą pozbywać się odpadów wielkogabarytowych, mebli, zużytego sprzętu gospodarstwa domowego itp. Przeznaczone do zabrania sprzęty powinny być wystawione w przeddzień zbiórki na chodnik przed dom. Z poszczególnych ulic i osiedli odpady będą zbierane tylko w określone dni , a po po wyznaczonym terminie sprzęt nie będzie zabierany. Akcja nie będzie też prowadzona w okresie Wszystkich Świętych. Zbiórka nie obejmuje gruzu, śmieci, papy, ebonitu, eternitu, styropianu, waty szklanej, wełny mineralnej, trawy, gałęzi ani odpadów ulegających biodegradacji.

Terminarz akcji „Wspólnie posprzątajmy miasto”
1-2 października
Osiedle nr 1 „Starówka”
3-4 października
Osiedle nr 4 „Grabówka”
6-7 października
Osiedle nr 3 „Piaskówka”
8-9 października
Osiedle nr 12 „Jasna”
10-11 października
Osiedle nr 2 „Strusina”
13-14 października
Osiedle nr 14 „Legionów”
Osiedle nr 16 „Zielone”
Osiedle nr 13 „Westerplatte”
15-16 października
Osiedle nr 6 „Gumniska-Zabłocie”
17-18 października
Osiedle nr 5 „Rzędzin”
20-21 października
Osiedle nr 9 „Chyszów”
Osiedle nr 10 „Klikowa”
22-24 października
Osiedle nr 8 „Mościce”
25 października
Osiedle nr 7 „Krakowska”
3-4 listopada
Osiedle nr 15 „Koszyce”
5-7 listopada
Osiedle nr 11 „Krzyż”

Terminarz akcji „Wspólnie posprzątajmy miasto”

Osiedle nr 1 „Starówka” 1-2 października
29 Listopada Mickiewicza
św. Anny pl. Morawskiego
Asnyka Nowy Świat – od Słowackiego do Krakowskiej
Bandrowskiego Nowa
Batorego pl. Ofiar Stalinizmu
Basztowa Panny Marii
Bema Pasaż Tertila
pl. Bema skwer Petöfiego
Bernardyńska Piekarska
Bohaterów Getta pl. Piłsudskiego
Bóżnic Przesmyk
Rejtana
Brama Pilzneńska Rogoyskiego
Brodzińskiego
Chopina Rybna
Cicha pl. Rybny
Dąbrowskiego Rynek
Dębowa
Drużbackiej pl. Sienkiewicza
Ducha Świętego pl. Sobieskiego
Forteczna al. Solidarności
Franciszkańska Sowińskiego
Goldhammera Stara
Goslara Starowolskiego
Grottgera Staszica
Kaczkowskiego Studniarskiego
Kapitulna Szeroka
Katedralna
pl. Katedralny Szpitalna – od Słonecznej do Lwowskiej
pl. Kazimierza Wielkiego Taras
Klasztorna Targowa
Kopernika
Krakowska – od Wałowej do kościoła misjonarzy Urszulańska
Krasińskiego Wałowa
Kręta Waryńskiego
Krótka Wąska
Kupiecka Wekslarska
Legionów – od Wałowej do Romana Sitko Wielkie Schody
Limanowskiego pl. Więźniów Oświęcimia
Lwowska od Wałowej do Starodąbrowskiej Wigury
Łazienna Wita Stwosza
1 Maja Wodna
Malczewskiego Zakątna
Małe Schody Żydowska
Matejki
Mościckiego – od Krakowskiej do Szkotnik Narutowicza

Osiedle nr 2 „Strusina” 10-11 października
3 Maja
Dembowskiego
Dworcowa
pl. Dworcowy
Łokietka
Fredry
Głowackiego
Klikowska – od Elektrycznej do Chopina
Kochanowskiego
Kołodzieja
Konopnickiej
Korczaka
Kościuszki
pl. Kościuszki
Lelewela
Moniuszki
Mościckiego – od Czystej do Szkotnik
Powstańców Warszawy
Przecznica Strusińska
Pułaskiego
Reymonta
Rolnicza
Rzemieślnicza
Sikorskiego
Sokoła
Strzałkowskiego
Szczepanika
Szenwalda
Szkotnik
Szujskiego
Ujejskiego
Ułańska
Wiejska
Wilsona
Wieniawskiego
Wyspiańskiego
Żeromskiego

Osiedle nr 3 „Piaskówka” 6-7 października
Aleja Piaskowa
Antalla
Bielatowicza
Boya-Żeleńskiego
Brandstaettera
Chrząszcza
Czapskiego
Dwernickiego
Działkowa
Elektryczna
Gojawiczyńskiej
Gombrowicza
Iwaszkiewicza
Jastruna
Karłowicza
Kasprowicza
Kolberga
Kurpińskiego
Legionów – od Roman Sitki do basenu
Lippóczy’ego
Makuszyńskiego
Matki Bożej Fatimskiej
Na Łąkach
Nałkowskiej
Na Stawkach
Nowy Świat – od Romanowicza do Słowackiego
Paderewskiego
Parkowa
PCK
Piłsudskiego
Poniatowskiego
Prostopadła
Przybyłkiewicza
Romanowicza
Skargi
Słowackiego
Swojska
Szymanowskiego
Wojtarowicza
Zapolskiej
Żwirki

Osiedle nr 4 „Grabówka” 3-4 pa歸ziernika
Boczna
Burtnicza
Cegielniana
Drzewna
pl. Drzewny
Garbarska
Gomoły
Graniczna
Kołłątaja
Kowalska
Krupnicza
Langnera
Mała
Mostowa
Ochronek
Olejarska
osiedle XXV-lecia
Polna
Południowa
Powroźnicza
Pracy
Sienna
Skłodowskiej-Curie
Skowronków
Spadzista
Szpitalna – od Matki Bożej Fatimskiej do Słonecznej
Warzywna
Westwalewicza
Widok

Osiedle nr 5 „Rzędzin” 17-18 października
Ablewicza Karpacka
Alpejska Lwowska – od Jana Pawła do obwodnicy
Apenińska Marusarz
Buczakówka Mrozówka
Bystra Olszynowa
Czarnowiejska Orkana
Dąbrowskiej Orzeszkowej
Dmowskiego Pienińska
Gospodarcza Piesza
Gorczańska Pirenejska
Gromadzka Podhalańska
Hanausek Potok
Jana Pawła II Pusta
os. Rzędzin Tatrzańska
Rzędzińska Wiadukt
Skrzyszowska Wolańska
Spadowa Zielona
Szara
Środkowa Źródlana

Osiedle nr 6 „Gumniska-Zabłocieh 15-16 października
Babiego Lata Nakończego
Błotna Obozowa
Braci Saków Okrężna
Ostrogskich
Chrząstowskich Piastowska
Dąbrowskiego Piotrowskiego
Dojazd Podmiejska
Drzymały Podzamcze
Esperantystów Pogodna
Falista Potoczka
Fąfary Przedszkolaków
Gęsia Przekątna
Głęboka Przyjemna
Górska PTTK
Gumniska Robotnicza
Halskiego Rudy Młyny
Rzeczna
Harcerska Sanguszków
Jagiellońska Sądowa
Jantona Simchego
Jara Sióstr Służebniczek
Ja raszka Spytki z Melsztyna
Kacza Stanisza
Kaflarska Szczytowa
Kalinowskiego Szewska
św. Kazimierza Świętojańska
św. Kingi al. Tarnowskich
Konarskiego Tarnowskiego
Kossaka Torowa
Towarowa
św. Stanisława Kostki Trendoty
Kosynierów Trójcy Świętej
Kotulskiej Tuchowska
Kwiatowa Tuwima
Leliwitów Urocza
Lotnicza Urwana
Łanowa Wesoła
Łyczków Wierzbowa
Matuszewskiego św. Wojciecha
Mostowa Wschodnia
Murarska Wspólna
Nadbrzeżna Dolna Wypoczynkowa
Nadbrzeżna Górna Wysoka
Nadbrzeżna Górna Boczna Zamenhoffa
Zamknięta Ziai
Zamkowa Zimowa
Zaremby Złota
Zgody Zuchów

Osiedle nr 7 „Krakowska” 25 października
Bartla Ogrodowa
Braci Żmudów Poranna
Budowlana Prusa
Dąbala Przemysłowa
Droga do Huty Pustaki
Fabryczna Radosna
Gliniańska Reja
Główna Robotnicza
Grunwaldzka Skorupki
Kassali
św. Katarzyny Sportowa
Kąpielowa Strusińska
Krakowska – od kościoła misjonarzy do końca Ślusarska
Kraszewskiego Tokarska
Warsztatowa
Metalowa Wiosenna
Monopolowa Zakładowa

Osiedle nr 8 „Mościce” 22-24 października
11 Listopada
Agrestowa
Akacjowa
Anioła
Armii Krajowej
Azotowa
Barwna
Batalionów Chłopskich
Batalionu Barbara
Białych Klonów
Bończyka
św. Brata Alberta
Brauna
Brzozowa
Broniewskiego
Burkiewicza
Chabrowa
Chemiczna
Ciołkoszów
Czarna Droga
Czerneckich
Czerwona
Czerwonych Klonów
Czupiela
Daleka
Do Promu
Dunajcowa
Emerytów
Gałczyńskiego
Głogowa
Godowskiego
Grochowska
Grota-Roweckiego
Gucwy
Hibnera
ks. Indyka
Jarzębinowa
Jarzynowa
Jaśminowa
Jesienna
Kasprzyków
Kasztanowa
Kilińskiego
Klimeckiego
Kmicica
Kolejowa
Krakusa
Kruczkowskiego
Kruszyny
Kwiatkowskiego
Langiewicza
Ledóchowskich
Letnia
Lisia
Ludowa
Modra
Mokra
Moraczewskiego
Muchy
Nad Białą
Nauczycielska
Niebieska
Niska
Norwida
Obrońców Lwowa
Obrońców Tobruku
Olszewskiego
Owocowa
Owsiana
Partyzantów
Pasterska
Pędrackiego
Pilarza
Podgórska
Prosta
Pszenna
Racławicka
ks. Reca
Równoległa
Różana
Rzymowskiego
Sienkiewicza
Skrzetuskiego
Spacerowa
Sempołowskiej
Staffa
Stawowa
Stylińskich
Szarych Szeregów
Śląska
Tenerowicza
Tęczowa
Topolowa
Traugutta
Turystyczna
Vetulani
Wandy
Wędkarska
Wiciarzy
Willowa
Witosa
Wojnarskich
Wolności i Niezawisłości
Wołodyjowskiego
Wygodna
Zaciszna
Zagłoby
Zagrodowa
Zarzyckiego
Zbylitowska
Zielna
Żniwna
Żółta

Osiedle nr 9 „Chyszów” 20-21 października
Beskidzka Łukasiewicza
Biała Miodowa
Bocheńskiego
Buczka Obywatelska
Bursy Osiedle
Chłopska Równa
Chyszowska Siewna
Czysta Strzałkowskiego
Dobra Sucha
Furmańska Szkolna
Gruntowa Wyszyńskiego
Hłaski Żwirowa
Hodowlana

Osiedle nr 10 „Klikowa” 20-21 października
Bajdy Niedomicka
Bratkowa Niezapominajek
Czajki Ogórkowa
Fasolowa Ogrodnicza
Gołębia Orzechowa
Goździkowa Pomidorowa
Grochowa Rzeźnicza
Grzybowa Sadowa
Jabłoniowa Stokrotek
Klikowska – od Mroźnej do Elektrycznej Szczawiowa
Konna Ścieżki
Konopna
Kryształowa Trawiasta
Kozioła Tulipanowa
Lniana Zagumnie
Łęgowa Ziemniaczana
Miętowa Ziołowa
Mroźna Żytnia
Muzyczna

Osiedle nr 11 „Krzyż” 5-7 listopada
Adwentowicza Michałkowskiego
Błonie Migdałowa
Bodo Miłorzębowa
Bogusławskiego Modrzejewskiej
Bukowa Modrzewiowa
Chełmońskiego Morelowa
Chryzantemowa Nowodąbrowska
Ciasna Olchowa
Cmentarna Ordonówny
Cytrynowa Osterwy
Czereśniowa Platanowa
Ćwiklińskiej Pochyła
Dunikowskiej Pomarańczowa
Dutkiewicza Porzeczkowa
Fałata Reisinga
Gierymskich Sarnia
Górna Schillera
Gruszkowa Siemiaszkowej
Harasymowicza Skryta
Jagodowa Smosarskiej
Jaracza Solskiego
Jesionowa Sosnowa
Jeżynowa Spokojna
Jodłowa Stalowa
Kalinowa Studnickiego
Kiepury Szklana
Kmiecika Szuszkiewicza
Kryształowa Śliwkowa
Krzyska Świerkowa
Kurnakowicza Traktorowa
Leszczynowa Trzcinowa
Leszczyńskiego Węgrzyna
Majchra Wilcza
Malinowa Wiśniowa
Matki Teresy z Kalkuty Woszczerowicza
Mehoffera Wyczółkowskiego
Zelwerowicza Żurawia
Żurawinowa

Osiedle nr 12 „Jasna” 8-9 października
Bitwy o Wał Pomorski
Bitwy pod Cedynią
Bitwy pod Monte Cassino
Bitwy pod Studziankami
Błonie
Długa
Drozdów
Do Prochowni
Graniczna
Jasna
Księżycowa
Leśna
Ładna
Odległa
Promienna
Słowików
Słoneczna
Starodąbrowska
Szpitalna
Widok
Wojska Polskiego
Zaułek
Zdrowa

Osiedle nr 13 „Westerplatte” 13-14 października
16. Pułku Piechoty
Marynarki Wojennej
Obrońców Poczty Gdańskiej
Westerplatte

Osiedle nr 14 „Legionów Henryka Dąbrowskiego” 13-14 października
Legionów Henryka Dąbrowskiego

Osiedle nr 15 „Koszyce” 3-4 listopada
Bajana Królowej Jadwigi
Bolesława Chrobrego Krzywoustego
Bolesława Krzywoustego Kużdżała
Bolesława Śmiałego Liściasta
Bożka Majchrzyka
Dąbka Mąsiora
Dobrowolskiego Mieszka I
Gostyńskiego Okulickiego
Dobrzyńskiego-Hubala Pawłowskiego
Jagiełły Stroma
Kleeberga Sucharskiego
Koszycka Warneńczyka
Kowalskiego Waszkiewicza
07.10.2008
Twój komentarz:
Ankieta
Czy zaszczepisz się przeciwko COVID-19?
| | | |