"Wiosenne szaleństwo we włosach" - niebanalne fryzury.

Drogie Panie idzie upragniona przez nas wszystkie wiosna, więc już czas najwyższy zrobić wiosenne porządki również z naszym uczesaniem. Włosy mogą być wspaniałą ozdobą, ale potrafią też nadać pożałowania godny wygląd. Nowa, dobrze dobrana fryzura odświeży i urozmaici nasz wygląd oraz sprawi, że znów będziemy rozpromienione i piękne po długiej i męczącej zimie. A najczęściej nie trzeba wcale wielu pracochłonnych, czasochłonnych i kosztownych zabiegów. Aby osiągnąć pożądany efekt wystarczą chęci, kilka dobrych pomysłów, chwila wolnego czasu i ostre nożyczki w fachowych rękach. Piękna pogoda za oknem aż prosi się o odrobinę wiosennego szaleństwa - postaw na niebanalną fryzurę.

Dobrą okazją do inspiracji może okazać się "Wiosenne szaleństwo we włosach" - impreza która odbędzie się w niedzielę, 22 marca w tarnowskim teatrze.

Impreza odbywająca się w Tarnowie systematycznie od paru lat ma charakter konkursu. Prawo startu w konkursie mają uczniowie szkół fryzjerskich klas zawodowych i technikum odbywający naukę zawodu w zakładach rzemieślniczych. W ubiegłym roku konkurs odbył się wyjątkowo w Nowym Sączu i wzięło w nim udział 26 osób w tym 6 uczennic z Zespołu Szkół Techniczno - Zawodowych w Tarnowie, które wraz z nauczycielami, kolegami ze szkoły i tarnowskimi fryzjerami pojechali na zawody autokarem. Tematem ubiegłorocznego konkursu była: "Okolicznościowa (wieczorowa) fryzura z długich włosów". Najwyżej oceniono pracę uczennicy tarnowskiej ZSTZ Katarzyny Adamczyk oraz jej szkolnych koleżanek Elżbiety Ryby i Joanny Wałaszek które adekwatnie zajęły IV i V miejsce. Nagrodę publiczności zdobyła Mariola Mordawska z Nowego Sącza.

Tegoroczna Tarnowska Fryzjerska Wiosna powraca do Tarnowa, a konkursowym tematem przewodnim będzie "Wiosenne szaleństwo we włosach" ze szczególnym wskazaniem na strzyżenie i stylizację w oparciu o obecnie panującą modę lu też wskazanie nowych w niej trendów. W konkursie weźmie udział 31 uczestników z terenu Tarnowa i powiatu tarnowskiego oraz z terenu działalności Izby Rzemieślniczej z Nowego Sącza. 22 marca w tarnowskim teatrze o godzinie 11.00 rozpoczną się zmagania konkursowe najlepszych adeptów sztuki fryzjerskiej. Prace oceniane będą prze jury, w którym którego oprócz profesjonalnych sędziów zasiądą także Prezydent Miasta Tarnowa Ryszard Ścigała oraz Starosta Tarnowski Mieczysław Kras. Oprócz niewątpliwie efektownych fryzur, jury oceniać będzie także odpowiednio dobrany do nich makijaż, biżuterię i ubiór. Zarówno na zwycięzców konkursu jak i na wszystkich uczestników czekają cenne nagrody rzeczowe.

Ale sam konkurs, choć stanowi z pewnością istotę imprezy, to jeszcze nie wszystko. Będzie można m.in. obejrzeć pokaz mody Laury Laudi, oraz godzinny show MATRIX czyli prezentację aktualnych trendów strzyżeń i koloryzacji. Jednym słowem podpatrzyć, jak z niesfornymi często włosami radzą sobie mistrzowie. Całą imprezę uatrakcyjnią występy agencji artystycznej SHIVA oraz prezentacje twórczości młodych talentów.

Bilety na "Wiosenne szaleństwo we włosach" można już nabyć w firmie AFK w Tarnowie, ul. Konarskiego 7. Bilet normalny kosztuje 20 złotych, ulgowy dla uczniów 15 złotych.

Wszystkie osoby, które chciałyby zostać modelkami na tej imprezie, mogą do soboty 14 marca zgłosić się telefonicznie pod nr 014 62... w godzinach 9.00 - 18.00, w sobotę 9.00 - 13.00.

Casting odbędzie się 16 marca, w poniedziałek o godz. 17.15 przy ul. Konarskiego 7
15.03.2009
Twój komentarz:
Ankieta
Biorąc pod uwagę infalcję i ogólną sytuację gospodarczą, sądzę, że moja sytuacja w ciągu najbliższego roku:
| | | |