Warsztat w sieci

Warsztat Terapii Zajęciowej im. Jana Pawła II w Tarnowie przy ul. Hodowlanej wzbogacił się o stronę internetową. Pod adresem www.wtzjp2.pl znajdują się wszystkie informacje związane z rehabilitacją niepełnosprawnych uczestników i działalnością tej placówki. Do tej pory Warsztat z ul. Hodowlanej korzystał z witryny prowadzącego go Stowarzyszenia „Ich lepsze jutro”.

Stworzenie własnej witryny internetowej jest kolejnym przedsięwzięciem podejmowanym przez Warsztat Terapii Zajęciowej im. Jana Pawła II przy ulicy Hodowlanej w Tarnowie. Na nowej stronie internetowej znalazły się podstawowe informacje o warsztacie, jego celach, regulaminie i patronie. Są też opisane poszczególne pracownie, przedstawione prace uczestników oraz opis bieżących wydarzeń. Strona jest prowadzona dzięki wsparciu PFRON, a jej redagowanie wspólnie z uczestnikami, jest elementem rehabilitacji niepełnosprawnych podopiecznych warsztatu. - Komputer i internet nie są obce niepełnosprawnym – wyjaśnia kierownik Warsztatu Tomasz E. Wardzała. - Przy ulicy. Hodowlanej działa pracownia komputerowo-internetowa wyposażona w pięć stanowisk z dostępem do internetu, a także drukarki, skaner, aparaty fotograficzne i kamerę cyfrową.

Wcześniej w pracowni komputerowo-internetowej tej placówki rozpoczęto wydawanie kwartalnika „Przyjazne wieści”. Jego wersja elektroniczna również dostępna jest w internecie.

Z działalnością placówki będzie się można bliżej zapoznać w sobotę, 9 maja. Wówczas zaplanowano dzień otwarty Warsztatu przy ulicy Hodowlanej 6 w Tarnowie.
14.04.2009
Twój komentarz:
Ankieta
Jak spędzasz tegoroczny urlop?
| | | |