Centrum Sztuki Mościcie zaprasza 19 kwietnia o godzinie 19.00 na spektakl „Jabłko”. To przepiękna historia o dojrzałej miłości, zdradzie i umieraniu, opowiedziana niebanalnie, mądrze i poetycko. W rolach głównych Małgorzata Foremniak, Joanna Koroniewska i Jan Jankowski. Bilety na spektakl kosztują 45 i 55 złotych.
„Jabłko" jest sztuką współczesnego kanadyjskiego dramaturga Verna Thiessena. Opowieść o małżeńskim trójkącie to pretekst do poruszenia ważnych problemów w życiu każdego, dorosłego człowieka - od braku więzi między małżonkami i chęci młodych ludzi, którzy pragną żyć bez zobowiązań, po walkę z ciężką, śmiertelną chorobą.
Przedstawienie zaprezentowane zostanie 19 kwietnia o godzinie 19.00 na dużej scenie Centrum Sztuki Mościce. W rolach głównych: Małgorzata Foremniak, Joanna Koroniewska i Jan Jankowski. Reżyserem spektaklu i autorem scenografii jest Tomasz Dutkiewicz.
Uwaga - spektakl tylko dla widzów dorosłych. Bilety kosztują 45 i 55 złotych.