Bruk – Bet Nieciecza – Puszcza Niepołomice 1:0 (0:0)

W meczu czołowych drużyn III ligi małopolsko - świętokrzyskiej lepsi okazali się piłkarze z Niecieczy, którzy pokonali Puszczę Niepołomice 1:0. Gospodarze zaatakowali od pierwszych minut, ale ich akcje nie stanowiły zagrożenia dla bramki gości. Ci ostatni mieli natomiast kilka okazji do zmiany rezultatu, na szczęście dla niecieczan strzały Morawskiego i Filipczaka nie trafiły do bramki.

Po przerwie sytuacji podbramkowych stworzono więcej, w pierwszych minutach lepiej zagrali gospodarze, w 47 minucie gola mógł zdobyć Kot, a w 53 minucie Wolański. Sztuka ta udała się jednak minutę później. Wolański wykorzystał błąd obrońcy i zdobył, jak się później okazało jedyną bramkę meczu. Po stracie gola śmielej zaatakowali goście, nie wykorzystali jednak ani jednej ze stworzonych sytuacji. Podwyższyć rezultat mogli również gospodarze, jednak ani Kędzior, ani Kot nie trafili do siatki bramki gości.