Porażka w Ząbkach

W meczu drugiej kolejki I ligi Dolcan Ząbki pokonał Termalikę Bruk-Bet 2:1. Niecieczanie prowadzili do 78 minuty, ale w ciągu dwóch minut stracili dwa gole. Termalica zajmuje w ligowej tabeli po dwóch rozegranych meczach 13 lokatę z jednym punktem. Kolejny mecz niecieczanie zagrają u siebie z Kolejarzem Stróże.

Piłkarze Termaliki z impetem rozpoczęli ligowy mecz w Ząbkach. Niecieczanie atakowali od pierwszego gwizdka, a w 24 minucie objęli prowadzenie. Dawid Sołdecki po minięciu dwóch zawodników, strzałem w długi róg pokonał bramkarza Dolcanu.

Gospodarze dużo lepiej zaczęli grać dopiero po przerwie. W tej części gry to piłkarze Dolcanu atakowali, a goście starali się grać z kontrataków. Po jednym z nich w sytuacji sam na sam z brakarzem znalazł się w 57 minucie Drozdowicz, ale nie zdołał zdobyć gola.

Gospodarze wyrównali w 78 min po uderzeniu Pawła Tarnowskiego. Minutę później wynik podwyższył Dariusz Zjawiński.

Po stracie drugiej bramki goście jeszcze raz zaatakowali. Niestety, Drozdowicz po raz drugi spudłował w sytuacji sam na sam z bramkarzem i dobrze grającym niecieczanom nie udało się zdobyć nawet punktu.

Po dwóch rozegranych spotkaniach Termalica ma na koncie jeden punkt i zajmuje w tabeli 13 lokatę.

Następnym rywalem piłkarzy z Niecieczy będzie Kolejarz Stróże, który na razie nie zdobył punktu w lidze.

Dolcan Ząbki - Termalica Bruk-Bet Nieciecza 2:1 (0:1)

Bramki: Tarnowski (78 min.), Zjawiński (79 min.) - Sołdecki 24

Żółte kartki: Grzelak, Matuszek - Sołdecki, Pleva

Termalica: Nowak - Piątek, Czerwiński, Pleva, Pielorz, Pawlusiński (80 min. Jarecki), Sołdecki (65 min. Kaczmarczyk), Horvath, Kiełb (80 min. Piekarski), Rybski, Drozdowicz

Sędziował: D. Piasecki (Słupsk), widzów: 500