Niepokonani

Remisem zakończyło się spotkanie I ligi pomiędzy Okocimskim a GKS Katowice. W rozgrywanym na stadionie krakowskiego Hutnika meczu pierwsi bramkę strzelili goście, Okocimski wyrównał dopiero w 94 minucie. Zespół z Brzeska po trzech kolejkach ma pięć punktów i zajmuje w tabeli siódmą lokatę.

Nadal niepokonani są w rozgrywkach I ligi piłkarze Okocimskiego Brzesko. Tym razem drużyna z Brzeska, grając w Krakowie, zremisowała z GKS Katowice 1:1.

Katowiczanie objęli prowadzenie w 14 minucie. Na bramkę Kozioła strzelał Gancarczyk, piłka uderzyła w słupek, a skutecznie dobił ją do siatki Michał Zieliński.

Okocimski stwarzał sytuacje pod bramką GKS, ale przez długi czas brakowało skuteczności. Determinacja w walce o remis jednak się opłaciła w doliczonym czasie gry. Na strzał z kilkunastu metrów zdecydował się Piotr Darmochwał, bramkarz nie miał szans złapać, ani wybić piłki, a Okocimski zdobył kolejny punkt w rozgrywkach ligowych.

Drużyna z Brzeska po trzech rozegranych meczach ma pięć punktów i zajmuje w tabeli siódme miejsce. Kolejnym rywalem Okocimskiego będzie Miedź Legnica.

Okocimski KS Brzesko GKS Katowice 1:1 (0:1)
Bramki: Darmochwał (90+4min.) – Zieliński (14 min.)

Żółte kartki: Brud, Jacek, NiechciałCzerwiński, Jurkowski

Okocimski: KoziołWawryka, Jacek, Ryś, Niechciał, Abubakar (66 min. Wieczorek), Brud, Cebula (57 min. Nawrot), Darmochwał, Buras (40 min. Termanowski), Wojcieszyński
Sędziował: S. Załęski (Warszawa), widzów: 300