Pierwsza wygrana

Zespół Termaliki Bruk-Betu Nieciecza wygrał pierwszy mecz w tym sezonie. Niecieczanie pokonali u siebie Kolejarza Stróże 2:0. Termalica ma po trzech rozegranych spotkaniach cztery punkty i zajmuje w lidze dziewiąte miejsce. Kolejny mecz zespól z Niecieczy zagra w Niepołomicach z Puszczą.

Piłkarze i kibice z Niecieczy doczekali się wreszcie zwycięstwa w rozgrywkach ligowych. Termalica Bruk-Bet po bardzo dobrym meczu pokonała Kolejarza Stróże 2:0. Gospodarze zaatakowali od pierwszego gwizdka i gra toczyła się przede wszystkim pod bramką gości. Z kilkunastu oddanych w pierwszej połowie strzałów na bramkę Kolejarza, do siatki trafił tylko jeden. W 41 minucie Rybski podał do Pawlusińskiego, a ten uderzeniem w długi róg dał niecieczanom prowadzenie.

W drugiej połowie gospodarze zagrali inaczej. Nie forsowali tempa, za to groźnie kontratakowali. Goście mogli wyrównać w 71 minucie po strzale Wolańskiego, ale świetnie spisał się Nowak, wybijając piłkę na rzut rożny.

Kilak minut przed końcem spotkania, po rzucie rożnym i strzale Horvatha padła druga bramka. W 87 minucie niecieczanie mieli jeszcze jedną okazję do podwyższenia wyniku, ale rzutu karnego nie wykorzystał Karol Piątek.

Zespół z Niecieczy zajmuje w lidze dziewiąte miejsce z czterema punktami. Kolejnym rywalem Termaliki będzie Puszcza Niepołomice.

Termalica Bruk-Bet Nieciecza- Kolejarz Stróze 2:0 (1:0)

Bramki: Pawlusiński(41 min.), Horvath (82 min.)

Żółta kartka: Klatt

Termalica:Nowak - Piątek, Pielorz, PlevaKiełb, Pawlusiński (84 min. Jarecki), HorvathSołdecki, Piotrowski (67 min. Foszmańczyk), Rybski (75 min. Piekarski), Drozdowicz

Sędziował: R. Małek (Zabrze), widzów 1 300