Bez bramek w Niecieczy

Nie udało się wywalczyć kompletu punktów piłkarzom Termaliki, którzy podejmowali na własnym boisku zespół Chojniczanki. Bezbramkowy remis sprawił, że zespół z Niecieczy ma pięć punktów zdobytych w pięciu meczach i zajmuje w tabeli 13 lokatę. Teraz niecieczan czeka wyjazd do Grudziądza na mecz z Olimpią.

Zespół Termaliki zremisował na własnym boisku z beniaminkiem ligi - Chojniczanką 0:0. Gospodarze mieli przewagę, zwłaszcza w drugiej połowie - i okazję do objęcia prowadzenia, żadnej jednak nie wykorzystali.

Goście z kolei najlepszą okazję stworzyli w 53 minucie, ale sytuacji sam na sam z bramkarzem nie wykorzystał Ropiejko.

Termalica ma pięć punktów zdobytych w pięciu spotkaniach i zajmuje w tabeli I ligi 13 lokatę. Następny mecz niecieczanie rozegrają w Grudziądzu z Olimpią.

Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Chojniczanka 0:0

Żółte kartki: Czerwinski, Piątek - Chyła, Mikołajczak

Termalica: Kasprzyk - Piątek, Czerwiński, Pielorz, Kiełb (86 min. Kopacz), Jarecki, Pleva, Piotrowski (63 min. Piekarski), Foszmańczyk (78 min. Skołorzyński), Rybski, Drozdowicz

Sędziował: J. Małyszek (Lublin), widzów 900