Punkty siatkarek

Siatkarki PKCh PWSZ Tarnów pokonały w Tarnowie zespół Developres MKS V LO Rzeszów 3:2. To drugie zwycięstwo tarnowianek w tym sezonie. PKCh PWSZ zajmuje w tabeli II ligi czwartą lokatę.

Po dobrym meczu siatkarki PKCh PWSZ Tarnów pokonały wyżej notowany zespół z Rzeszowa. Mecz rozpoczął się kiepsko dla tarnowianek, które w pierwszym secie przegrywały już 3:11. Straty udało się odrobić tylko częściowo i partię wygrały rzeszowianki 25:20.

W kolejnym secie wyrównana walka toczyła się do stanu 11:11. Później to gospodynie wywalczyły 10 punktów przewagi, wygrywając najpierw 23:13, a całego seta 25:15.

W trzeciej partii tarnowianki seryjnie traciły punkty, od stanu 11:12 drużyna z Rzeszowa doprowadziła do wyniku 12:18 i wygrała seta 25:19.

Czwartą partię znowu lepiej rozegrały gospodynie, które od stanu 6:5 nie oddały prowadzenia do końca partii.

W decydującym secie obydwa zespoły zdobywały punkty do stanu 5:5. Później to tarnowianki doprowadziły do staniu 9:5, by wygrać 15:12.

PKCh PWSZ zajmuje w tabeli II ligi siatkarek czwartą lokatę. W następnym meczu tarnowianki zagrają na wyjeździe z Ekstrimem Gorlice.

PKCh PWSZ Tarnów - Developres MKS V LO Rzeszów 3:2 (20:25, 25:15, 19:25, 25:19, 15:12)

PKCh PWSZ: Lipińska, Pfeifer, Styrkowiec, Podlasek, Ruszel, Dyrek, Brzezińska oraz Lewandowska, Zemełka, Torbusińska, Sobczak, Wyroba