Porażka w Przemyślu

Szczypiorniści SPR Tarnów przegrali w Przemyślu z AZS Przemyśl 22:30. Tarnowianie po czterech spotkaniach mają zero punktów i zajmują w tabeli I ligi przedostatnie, 13 miejsce.

Czwartej porażki w rozgrywkach I ligi doznali piłkarze ręczni SPR Tarnów. Mecz w Przemyślu rozpoczął się od prowadzenia gości 2:0, a później 4:2. Jeszcze na krótko przed przerwą tarnowianie przegrywali różnicą jedynie trzech bramek. Wtedy gospodarze zdobyli cztery gole z rzędu i na przerwę schodzili przy wyniku 17:10.

Po przerwie tarnowianie doprowadzili do wyniku 13:18, ale znowu zaczęli seryjnie tracić bramki.

SPR Tarnów po czterech porażkach zajmuje w tabeli I ligi 13, przedostatnią lokatę z zerowym dorobkiem punktowym.

AZS Przemyśl - SPR Tarnów 33:20 (17:10)

SPR Tarnów: Nowak, Waligóra - Niemiec 1, Dutka 2, Szatko 6, Jewuła 2, Basiak 1, Dariusz Kubisztal 4, Barnaś 1, Gabiga 1, Kowalik 2