Wygrana siatkarek

Siatkarki PKCh PWSZ Tarnów pokonały w czwartej kolejce rozgrywek II ligi zespół z Wieliczki 3:1. Tarnowianki zajmują w tabeli siódmą pozycję z siedmioma punktami.

Kolejny dobry mecz rozegrały siatkarki PKCh PWSZ Tarnów. Tarnowianki pokonały we własnej hali Powiatowy Park Rozwoju Wieliczka 3:1.

W pierwszym secie  tarnowianki szybko zdobyły kilka punktów przewagi i utrzymały ją do końca partii, zwyciężając 25:21.

Więcej emocji było w secie drugim. Gospodynie rozpoczęły od prowadzenia 4:0, później 12:4. Od tego momentu rozpoczął się pościg drużyny z Wieliczki, która doprowadziła do wyniku 14:12, potem do remisu 18:18. Kilak minut później to wieliczanki prowadziły 20:19, ale wówczas znowu do głosu doszły gospodynie. Tarnowianki nie straciły już punktu w tej partii i zwyciężyły 25:20.

Role odwróciły się dopiero w trzecim secie, w którym przyjezdne od początku miały przewagę, prowadziły 14:10 i 23:20, by wygrać 25:21.

W czwartej partii wyrównana gra toczyła się do stanu 9:10. Wówczas tarnowianki znowu złapały właściwy rytm, co pozwoliło wygrać partię 25:12.

PKCh PWSZ zajmuje po czterech rozegranych meczach siódmie miejsce w tabeli II ligi z siedmioma punktami.

PKCH PWSZ Tarnów – Powiatowy Park Rozwoju Wieliczka 3:1 (25:21, 25:20, 21:25, 25:12)

PKCH PWSZ: Lipińska, Pfeifer, Sobczak, Podlasek, Styrkowiec, Dyrek, Brzezińska (libero) oraz Gębiś (libero), Torbusińska, Lewandowska, Ruszel, Zemełka