Świętowali Jubilaci

Złote gody, czyli pół wieku pożycia małżeńskiego świętowało 56 par z Borzęcina Dolnego, Borzęcina Górnego, Jagniówki i Warysia. W trakcie uroczystości wręczono medale za „Długoletnie Pożycie Małżeńskie” przyznane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Miejscem uroczystości była Sala Imprez Domu Ludowego w Borzęcinie. W imprezie wzięli udział Jubilaci, ich rodziny oraz zaproszeni goście.

56 par małżeńskich z terenu gminy Borzęcin świętowało jubileusz pięćdziesięciolecia pożycia małżeńskiego. Uroczystość rozpoczęła się mszą świętą, a po nabożeństwie uczestnicy spotkali się w Domu Ludowym w Borzęcinie. Jubilatów uhonorowano przyznanymi przez prezydenta Lecha Kaczyńskiego medalami za „Długoletnie Pożycie Małżeńskie”.
Uczniowie z Zespołu Szkół w Borzęcinie zaprezentowali przygotowany program artystyczny. Następnie na scenie zaprezentował się Zespół Pieśni i Tańca „Borzęcanie” w układach tanecznych krakowskich i lubelskich. Ostatnim elementem imprezy był uroczysty obiad po którym wykonano wspólne, pamiątkowe zdjęcia.
06.05.2009
Twój komentarz:
Ankieta
| | | |