W 80 sekund dookoła starówki

Sylwester Janiszewski, kolarz Legii Warszawa zwyciężył w rozegranym w Tarnowie prologu Karpackiego Wyścigu Kurierów. Zwycięzca pokonał kilometrowy dystans wokół tarnowskiej starówki w niespełna 80 sekund.

Zwycięstwem kolarza Legii Warszawa Sylwestra Janiszewskiego zakończył się prolog Karpackiego Wyścigu Kurierów. Wyścig na dystansie jednego kilometra rozegrano na ulicach tarnowskiej starówki. Pokonanie tej trasy zajęło zwycięzcy niespełna 80 sekund. Drugie miejsce zajął Kajetan Skrobiach, zawodnik Mostostalu Puławy, trzecią lokatę wywalczył kolejny reprezentant warszawskiej Legii Tomasz Repiński.
Prolog na ulicach Tarnowa rozegrano 20 maja. Następnego dnia kolarze uczestniczący w karpackim Wyścigu Kurierów wyruszyli na trasę pierwszego etapu z Wierzchosławic do Szerzyn.