Kolarze CCC Polsat najlepsi w Tarnowie

99 zawodników rywalizowało w drugim kolarskim kryterium ulicznym im. Eugeniusza Kwiatkowskiego 16 czerwca w Tarnowie. Najlepszym na dystansie ponad 60 kilometrów okazał się Jarosław Rębiewski z grupy CCC Polsat. Ta sama ekipa zwyciężyła również w klasyfikacji drużynowej.

Jarosław Rębiewski, kolarz grupy CCC Polsat z Polkowic zwyciężył w drugim kolarskim kryterium ulicznym im. Eugeniusza Kwiatkowskiego, rozegranym w Tarnowie 16 czerwca. Wyścig rozgrywany był na dystansie przeszło 60 kilometrów, kolarze 21 razy pokonywali okrążenie o długości trzech kilometrów. Co trzy okrążenia najlepszym na linii mety przyznawano punkty. Zwycięzca zgromadził ich 33, w klasyfikacji drużynowej również najlepsi okazali się kolarze CCC Polsat, którzy wywalczyli łącznie 51 punktów i pokonali najgroźniejszych rywali, zespół Mróz Continental Team różnicą 25 punktów.
W tarnowskim kryterium, będącym wstępem do rozgrywanego na drogach Małopolski Małopolskiego Wyścigu Górskiego wystartowało 99 kolarzy z Polski, Czech, Estonii, Niemiec i Grecji.