Unia gra z liderem

 W dniu 15 kwietnia o godzinie 17.00 piłkarze Unii Tarnów zmierzą się w kolejnym spotkaniu ligowym na stadionie w Mościcach z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Zespół z Ostrowca jest liderem tabeli, tarnowianie zajmują dziewiąte miejsce. Mecz zostanie zorganizowany jako impreza masowa.

 

W sobotę 15 kwietnia o godzinie 17.00 drużyna Unii Tarnów zmierzy się na Stadionie Miejskim w Tarnowie-Mościcach z liderem tabeli – drużyną KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.

Podopieczni Andrzeja Wiśniewskiego, dla którego mecz z Unią będzie debiutem w roli trenera KSZO, po 21 ligowych meczach mają na koncie 44 punkty i mimo dwóch ostatnich porażek (z JKS Jarosław 1-2 oraz Karpatami Krosno 1-3) nadal prowadzą w ligowej tabeli mając punkt przewagi nad drugą Garbarnią Kraków i trzy punkty przewagi nad Resovią Rzeszów.

Podopieczni trenera Daniela Bartkowskiego zajmują w lidze dziewiątą lokatę, a w ostatnim ligowym pojedynku zremisowali bezbramkowo w Świdniku z Avią. Do drużyny po kontuzji powrócili już Artur Biały i Robert Witek. Wszystko wskazuje także na to, że na mecz z liderem do dyspozycji trenera będzie również Łukasz Popiela.

Mecz zostanie zorganizowany jako impreza masowa. Przedsprzedaż biletów i rejestracja w elektronicznym systemie kibiców będzie prowadzona w piątek 14 kwietnia w godzinach od 10.00 do 18.00. W dniu meczu kasy będą czynne już od godziny 12.00. 
W 13 dotychczas rozegranych meczach pomiędzy tymi zespołami Unia odniosła tylko jedno zwycięstwo, zanotowała sześć remisów i sześć porażek.

12.04.2017
Twój komentarz:
Ankieta
| | | |