Bezpłatne szkolenia w ZUS

 Oddział Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Tarnowie zaprasza w kwietniu, maju i czerwcu na bezpłatne szkolenia w Tarnowie i Bochni. Najbliższe odbędą się 21 i 25 kwietnia. Liczba miejsc jest ograniczona, a o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Na bezpłatne szkolenia zaprasza Oddział Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Tarnowie.

Zasady wypełniania i korygowania dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych to temat najbliższego szkolenia. Uczestnicy dowiedzą się jakie są obowiązujące wzory dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych oraz przeszkolą się w zakresie ich wypełniania i korygowania, również z wykorzystaniem Interaktywnego Płatnika Plus. Szkolenie odbędzie się 21 kwietnia, o godzinie 9.00 w Oddziale ZUS w Tarnowie przy ul. Kościuszki 32 oraz 25 kwietnia, o godzinie 9.00 w Inspektoracie ZUS w Bochni przy ul. Kazimierza Wielkiego 48.

W maju i czerwcu planowane są również szkolenia dotyczące m.in. zasad ubezpieczeń osób prowadzących pozarolniczą działalność gospodarczą, obniżenia wieku emerytalnego od 1 października 2017 roku, emerytur pomostowych ze względu na pracę w szczególnych warunkach.

Wszystkie szkolenia organizowane przez ZUS są bezpłatne. Należy jednak pamiętać, że liczba miejsc jest ograniczona – o udziale w szkoleniu decyduje kolejność dokonywania zgłoszeń. Wszelkie informacje i zapisy dostępne pod numerami telefonów: 14 6327596 oraz 14 6327740.

- Ze szkoleń prowadzonych przez ZUS mogą skorzystać wszystkie osoby, które chcą zweryfikować lub uzupełnić wiedzę z zakresu ubezpieczeń społecznych i obowiązujących przepisów w tym zakresie – mówi Anna Szaniawska, regionalny rzecznik ZUS w województwie małopolskim. - Na szkolenia zapraszamy szczególnie osoby prowadzące działalność gospodarczą, ale również księgowych, kadrowych, pracowników biur rachunkowych, doradczych.

18.04.2017
Twój komentarz:
Ankieta
| | | |