Zabawa w czystej postaci

 Szósta edycja Festiwalu 3Maj Się Zdrów odbędzie się 6 maja na rynku w Tuchowie. Impreza rozpocznie się o godzinie 13.00, a o 19.00 rozpocznie się plenerowy koncert. Nasza redakcja jest jednym z patronów medialnych Festiwalu.

 

Organizatorzy festiwalu 3Maj Się Zdrów zapraszają 6 maja do Tuchowa na  szóstą edycję imprezy.

Blok imprez festiwalowych rozpocznie się o godzinie 13.00, a w programie zaplanowano m.in. rekreacyjny spacer wokół Tuchowa, porady medyczne, występy zespołów muzycznych i tanecznych z Tuchowskiego Domu Kultury oraz grupy teatralna z Ośrodka Psychoterapii. Odbędzie się również finał i prezentacja prac uczestników konkursu plastycznego oraz fotograficznego „Światłoczuli – choroba bez wstydu”.

Na godzinę 19.00 zaplanowano koncert plenerowy. Wystąpią  MC Silk, a po nim Kasia Kowalska. - Dobrą atmosferę zapewnią strefy zabaw dla dzieci, nowych technologii, ekologii, kulinariów i lokalnych produktów. Przez cały dzień zrobimy wielki kocioł doskonałej zabawy, ale też świadomej i rozważnej edukacji ekologicznej – zapewniają organizatorzy. - Zapraszamy na muzykę, maj i medycynę w czystej i naturalnej postaci.

Nasza redakcja jest jednym z patronów medialnych Festiwalu.

19.04.2017
Twój komentarz:
Ankieta
Czy popierasz projekt dwukadencyjności władzy wójtów, burmistrzów i prezydentów miast w samorządach lokalnych
| | | |