Jedna bramka – trzy punkty

Piłkarze Okocimskiego Brzesko pokonali na własnym boisku Przebój Wolbrom 1:0 w meczu czwartej kolejki II ligi. Piłkarze z Brzeska rozegrali bardzo dobry mecz, dzięki wygranej zrównali się punktami z zespołem Przeboju właśnie i zajmują w tabeli dziewiąte miejsce. W następnej kolejce Okocimski pojedzie do Stróż, na mecz z tamtejszym Kolejarzem.

Bardzo dobry mecz rozegrali w czwartej kolejce II ligi piłkarze Okocimskiego Brzesko. Dzięki temu udało się pokonać wyżej notowany Przebój Wolbrom i powiększyć dorobek o trzy punkty. Od początku spotkania gospodarze byli stroną przeważającą i mogli już w pierwszej połowie zdobyć kilka bramek. Tylko brak skuteczności Popieli, Ogara i Matrasa sprawił, że na przerwę Okocimski schodził z zerowym dorobkiem bramkowym. Goście również mieli pod koniec pierwszej połowy okazję do zdobycia bramki, piłka jednak po strzale Michała Gui trafiła w poprzeczkę.
W drugiej połowie nadal przewagę miała drużyna Okocimskiego. Bramka padła jednak dopiero na pół godziny przed końcem meczu. Po dośrodkowaniu Matrasa piłkę głową uderzył Kisiel i z kilku metrów trafił do siatki.
Po stracie gola wreszcie ożywili się goście, którzy nie mieli już nic do stracenia. Nie stworzyli oni jednak praktycznie żadnego poważnego zagrożenia pod bramką gospodarzy, natomiast piłkarze z Brzeska mogli podwyższyć wynik. W 67 minucie nie trafił do bramki ponownie Popiela, a tuż przed końcem spotkania piłkę po strzale Wojcieszyńskiego wybił bramkarz Przeboju, natomiast dobitka w wykonaniu Kosteckiego trafiła w poprzeczkę.
Okocimski zwyciężył zasłużenie i zajmuje w tabeli po czterech meczach dziewiąte miejsce, mając na koncie sześć punktów. Ligowy bilans zespołu z Brzeska to na razie dwie wygrane i dwie porażki. W kolejnym meczu rywalem Okocimskiego będzie zespół Kolejarza Stróże.

Okocimski KS Brzesko - Przebój Wolbrom 1:0 (0:0)
Bramka: Kisiel (61 min.)
Żółte kartki: Ogar, Szymonik - Guja
Okocimski: Palej - Szymonik, Policht, Cegliński, Wawryka, Rupa (54 min. Krzak), Popiela (75 min. Kostecki), Wojcieszyński, Matras, Ogar (68 min. Piotrowicz), Kisiel, (88 min. Skorupski).
Sędziował: M. Śledź (Biała Podlaska), widzów: 600.