Motor odjechał Unii

Piłkarze Unii Tarnów przegrali w Lublinie z Motorem 0:3 w kolejnym meczu III ligi piłki nożnej. Tarnowianie po 30 rozegranych spotkaniach mają 37 punktów i zajmują w ligowej tabeli 11 lokatę. 7 czerwca Unia zagra u siebie ze Spartakusem Daleszyce.

Piłkarze Unii Tarnów przegrali z walczącym o awans zespołem Motoru Lublin. Początek spotkania nie zapowiada wysokiej porażki. Kiedy jednak w 34 minucie w zamieszaniu na polu karnym Unii do siatki trafił Szysz, a trzy minuty później wynik podwyższył Artur Gieraga, rezultat spotkania był praktycznie rozstrzygnięty.

W drugiej połowie gospodarze mieli przewagę i kontrolowali przebieg gry, czego dowodem był trzeci gol, zdobyty ponownie przez Gieragę z rzutu karnego podyktowanego za zagranie ręką Roberta Witka. Zespół z Tarnowa zajmuje w tabeli III ligi 11 lokatę, mając po 30 rozegranych meczach 37 punktów. Już w środę Unia podejmie w kolejnym ligowym spotkaniu Spartakus Daleszyce.

Motor Lublin – Unia Tarnów 3:0 (2:0)

Bramki: Szysz (34 min.), Gieraga 2 (37 i 62 min.)

Żółte kartki: Lisak, Witek, Popiela

Unia: LisakJamróg, Bartkowski, Witek, Węgrzyn, Biały (87 min. Nytko), Tyl (67 min. Zawrzykraj), Hebda, Wrzosek, Sojda (73 min. Lubera), Popiela (79 min. Tyrka)

Sędziował: M. Łamasz (Jarosław), widzów: 4 000