Górą Nieciecza

Kolejne zwycięstwo odnieśli w rozgrywkach II ligi piłkarze Bruk – Betu Nieciecza. Tym razem pokonali oni na własnym boisku Resovię Rzeszów 1:0. Bramka padła tuż przed przerwą po świetnym zagraniu Artura Prokopa i strzale Dzierżanowskiego.
Niecieczanie zajmują w tabeli piąte miejsce z trzema punktami straty do lidera. Kolejny mecz rozegrają w Elblągu z zajmującą 11 lokatę Olimpią.

Następne trzy punkty dopisali sobie po ostatnim spotkaniu piłkarze Bruk – Betu Nieciecza. Tym razem niecieczenie podejmowali Resovię i zwyciężyli 1:0. W pierwszej połowie goście zagrali jednak bardzo dobrze, stwarzając kilka sytuacji do objęcia prowadzenia. Najlepszą miał w 25 minucie Walaszczyk, ale jego strzał z 25 metrów efektownie wybił na rzut rożny Norbert Baran. Gospodarze odważniej zaatakowali w końcówce pierwszej połowy i na efekty nie trzeba było długo czekać. W 39 minucie gola mógł zdobyć Smółka, ale piłkę zablokował jeden z obrońców. Wkrótce ponownie ten sam zawodnik uderzał głową, ale nie trafił w bramkę. Wreszcie w 45 minucie Artur Prokop zamarkował strzał z dystansu, nie uderzył jednak w kierunku bramki, ale podał precyzyjnie do Dzierżanowskiego, który znalazł się przed bramkarzem gości i strzałem po ziemi trafił do siatki.
Po przerwie piłkarze Bruk – Betu kontrolowali przebieg gry, a goście nie byli już tak groźni jak przed przerwą. Rzeszowianie mogli wyrównać w 81 minucie, gdy po uderzeniu Walaszczyka kolejną efektowną interwencją popisał się Baran, ale gospodarze mieli również kilka okazji do podwyższenia wyniku. Najpierw Smółka z kilku metrów trafił w bramkarza, a po jednym ze strzałów głową Szałęgi piłka trafiła w poprzeczkę.
Niecieczanie zajmują po pięciu kolejkach piątą lokatę w tabeli II ligi. Kolejny mecz rozegrają na wyjeździe z Olimpią Elbląg, zajmującą w lidze 11 miejsce z dorobkiem sześciu punktów.

Bruk - Bet Nieciecza – Resovia Rzeszów 1:0 (1:0)
Bramka: Dzierżanowski (45 min.)
Żółte kartki: Czarny, Leśniowski, JałochaSzkolnik, Madeja
Bruk-Bet: Baran - Kleinschmidt, Jacek, Czarny, Zontek, Szałęga, Prokop, Dzierżanowski (78 min. Jałocha), Metz (60 min. Cygnar), Smółka (87 min. Ryguła), Leśniowski (83 min. Kot)
Sędziował: K. Sobieszek (Skierniewice), widzów: 1500