Wakacyjna joga w Parku Strzeleckim

 Biuro Wystaw Artystycznych w Tarnowie zaprasza na letni cykl ćwiczeń plenerowych w Parku Strzeleckim. Pierwsze zajęcia rozpoczną się 21 czerwca o godzinie 19.00. Wstęp jest wolny. Później organizatorzy zapraszają w kolejne czwartki czerwca i lipca.

 

Wzorem ubiegłego roku Biuro Wystaw Artystycznych w Tarnowie zaprasza na kolejny cykl ćwiczeń plenerowych ćwiczeń w Parku Strzeleckim.

Pierwsze zajęcia odbędą się w środę, 21 czerwca o godzinie 19.00, kiedy to obchodzony jest Światowy Dzień Jogi.

Kolejne zajęcia jogi na trawie odbędą się w czwartek, 29 czerwca o godzinie 19.00. Czwartki o tej samej godzinie będą już stałym terminem zajęć na czas czerwca i lipca. Czas trwania zajęć: 90 minut, wstęp wolny.

- Spotkania przeznaczone są dla każdej grupy wiekowej zarówno dla początkujących, jak również tych, którzy już praktykują jogę. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą aktywnie i miło spędzić czas w dobrym towarzystwie. Na zajęcia prosimy zabrać wygodny strój, w miarę możliwości matę i pasek – zapraszają organizatorzy. Ewentualne zmiany wynikające np. z niesprzyjających warunków pogodowych można śledzić na stronie internetowej BWA.

19.06.2017
Twój komentarz:
Ankieta
| | | |